Я дуже вдячна менеджеру Павлу за проектування меблів в нашій квартирі. Я тільки казала, щоб хотіла, все інше було на Павлу. Від ідей, до детальної візуалізації! Професіоналізм від А до Я. Зауважень 0, тільки щира рекомендація! А самій фірмі вдячність за якість матеріалів та виконання робіт! Якщо виникали якісь питання на етапі збору меблів, все вирішувалось оперативно та без питань! За це окрема повага!
Фотогалерея
Відгуки
-
Настя Базалук ★★★★★
-
Zhanna Nikolaieva ★★★★★
Фантастична кухня! Якість на вищому рівні! Гарні монтажники, знають свою справу! Працюють швидко та впевнено!! Окрема подяка менеджеру Анні, Епіцентр на Березняках , порозумілись за 2 хвилини, запропонувала декілька деталей до мого ескізу, врахувала зручності , які потрібні для функціоналу та краси кухні ❤️ Я радію, як дитина ! Доречі, дуже адекватна ціна проекту , порівняно з тим , що мені пропонували інші виробники .
-
Yuriy Novotarsky ★★★★★
Замовляв кухню для будинку 96 серії. Збирав і монтував самостійно. Якість виготовлення сподобалась - все зібралось і встало на місце чудово (замовляв 3D обміри перед замовленням). Вдячний виробнику і менеджеру Дарині :)
-
Анна ★★★★★
Замовляли кухню, дуже задоволені сервісом та якістю виконання. Менеджер дуже багато часу провела з нами, допомогла обрати колір, та враховувала всі наші побажання. Замовлення було виконано вчасно, відповідно до договору. Дуже якісний замір. Кухню було прораховано до мм та ідеально стала у кімнату з нерівними стінами. Користуємось майже рік - жодних нарікань. Дякуємо!
-
Sergey Sergienko ★★★★★
Скористався програмою "Збери Сам" Працювати було комфортно. Сподобалось, що є 3Д замір. Менеджер, Яна активно допомагала з дизайном, оперативно реагувала на мої побажання та постійні а може так? Конструктори професійно редагували наші фантазії й втілювали в життя. Збирати було зручно, все на своїх місцях. Головне розібратися з логікою креслень та не видаляти етикетки поки не впевнений, що це воно. В мене було одночасно 5 шаф. Це повний бус деталей. Але розібрались. Окреме дякую Світлані, адміністратору на виробництв,і за консультації та оперативне реагування під час збирання. Загалом за тиждень часу все зібрали. Дякую.
-
Елена Рудь ★★★★★
Все почалося з кухні. Потім був передпокій. А сьогодні столяр Сергій зробив такі сходи, про які ми навіть не мріяли. Причому вирішив проблему, за яку не бралися інші спеціалісти. Все чітко, чисто, акуратно, пунктуально. І так красиво працює вся компанія. Дякуємо менеджеру Ользі, замірникам, складальникам. Ви робите світ радіснішим.
-
Dmitry Borskivec ★★★★★
Замовляли кухню. Професійно, швидко і комфортно.
-
Маша Ніколайчук ★☆☆☆☆
Це жах! Після трьох прямих запитань про вартість кухні - мені так і не назвали її вартість. Адміністратору в інстаграмі всерівно на клієнтів, це зрозуміло, але куди дивиться адміністрація? Як ви хочете щоб у вас купували якщо навіть ціну не хочете назвити ?
-
Ігор Романенко ★★★★★
Компанію МІМ-К мені порекомендували і це той випадок коли правда вдячний за рекомендацію: Замовляв кухню, шкафи, тумби, дзеркала і т.д., коротше кажучи як під ключ. Все вийшло дуже гарно та чудово перегукується по стилю. Сподобався і конструктивний підхід та професіоналізм персоналу. Тут в першу чергу треба згадати менеджера Анну, з якою провели далеко не одну годину все узгоджуючи та вираховуючи як в офісі так і на обєкті (а вираховано було добре особливо враховуючи що підлоги і готових стін на той момент у мене ще не було). Це єдина компанія яка робила технічну документацію та креслення які узгоджувались зі мною. Монтаж також на вищому рівні. Що тут ще додати, для мене точно ззе бест.
-
illa tria ★☆☆☆☆
Взагалі НЕклієнтоорієнтовні,. НЕ РАДЖУ.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса МИМ-К?
МИМ-К знаходиться за адресою бульвар Вацлава Гавела, 16, Київ, Україна, 03124
Який номер телефону МИМ-К?
Зв'язатися з МИМ-К можна за номером телефону +38 (097) 044-99-99
Як можна дістатися до МИМ-К?
Дістатися до МИМ-К можна за посиланням