Огляд каталогу
- 211 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 211 результатів
Перегляньте вітальня у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 211 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 43,708 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вітальня з таких міст як Київ, Петропавлівська Борщагівка, Біла Церква, Софіївська Борщагівка, Бровари та інших міст.
“Дуже задоволена диваном, зручний, красивий і сервіс бездоганний. А ще окремий плюс під час встановлення дивану, те що всі упаковки хлопці забрали із собою і залишили чистоту. Дякую ROSHE”
“Гарний сучасний салон українського виробника! Франківщина. Цікаві моделі та кольори. Приємний в спілкуванні та підготовлений персонал!”
“Дуже вдячна Олексію! Майстер своєї справи! Спілкуємося з ним давно, і от нарешті і ми замовили в Максимум меблі в кухню. Врахував всі наші побажання, уважний, підказав слушні поради, попередньо показував весь проект кухні. Вчасно, а головне якісно професійно установили меблі! Доречі, не за всі гроші світу!!!”
“Запашна кава з ранку .... Спробуйте лате Гарбузик”
“Магазин просто супер!!Персонал досвідчений, приємні люди))”
“Тут можна придбати майже все, що потрібно майстрам для роботи. Придбала мийку і крісло. Задоволення якістю і швидкістю. Дякую вам”
“Дуже задоволені покупкою. Якісний стіл і стільці. Користуємось вже більше року, а вони виглядають як нові. Цього року вже прийшли за письмовим столиком)”
“Дуже приємно було мати справу з цією фірмою!!! Замовляли меблі в дитячу. Матеріали дуже якісні, екологічні! Менеджер детально відповів на запитання, погодили дизайн. Кольори яскраві та насичені, доньці дуже сподобалися))) Дякую, ви супер!)”
“Замовив меблі відразу на всю квартиру по дизайн-проекту. Кухня, шафи, тумби, стіл, меблі в ванну кімнату. Робота пройшла організовано і в терміни. Результат та ціна порадували. Якщо замовляєте меблі вперше все пояснять і порекомендують. Залишився задоволеним роботою та рекомендую до співпраці.”
“Прекрасний магазин! Кілька років тому купували тут ліжко, і от на днях зайшли, щоб придбати вітальню. Вразило те наскільки все оперативно. Буквально, за два дні все доставили, занесли, зібрали. Подяка пану Миколі за його роботу, привітність і увагу до клієнтів!”
“Наша фірма почала розширюватися, ми придбали нові офісні приміщення, зробили ремонт і все, що залишалося, це закупити меблі. Зробити це ми вирішили у цій крамниці. Доставку зробили у призначені терміни. Якість меблів сумніву не викликає. Зібрали її без жодних проблем. Офіс з цими меблями виглядає стильно і в той же час підкреслює статус фірми.”
“Доброго дня всім! Мені вчора зателефонував менеджер з компанії «євродиван» та запитав чи міг би я залишити свій незалежний відгук на сайті гугл про них та про товар. Тому я хочу відразу сказати що це ніякий не заказний чи проплачений відгук, я звичайний клієнт, і поділюсь своїм досвідом взаємовідносин з цією компанією. Замовляв я диван в цій компанії 28 липня цього року, мені потрібно було щоб диван був 100% до 12 серпня, тому що в дружини 13 серпня день народження, мали бути гості і т.д. В мене стояв вибір за таку ж приблизно суму купити дивана б/в з Германії але в дуже хорошому стані, якість хороша і побачити пощупати можна було або все таки брати на сайті «євродиван» довірившись фотографіям і словам менеджера, що я і зробив. Ми заключили договір в якому було прописано всі умови а також штрафні санкції зі сторони фірми якщо вони не вкладуться в термін 14 днів з моменту підписання договору і до дня доставки. Компанія дотримала своє слово і диван був доставлений під парадний вхід на 13-й день! Наша сім’я була дуже задоволена виглядом та якістю дивану, це якраз той момент коли ти знаєш за що заплатив і тебе ніщо не пригнічує і не «давить жаба») Ми вже користуємось нашим диваном більше місяці і я може сказати не лише за його вигляд а й за практичність і його зручність. Він комфортний і достатньо м’який, приємно на ньому проводити час! Велике дякую менеджерам та фабриці за такий сервіс і товар бо насправді це сьогодні рідкість в нашій країні як не прикро..”
“Замовили в Woodsoft два ліжка з матрцами. Замовлення приїхали в оговорені терміни, хлопці зібрали ліжка протягом 40 хв. Сервісом та товаром задоволені.”
“Довго думали в кого замовити кухню, був вибір між 2 виробниками, інтуєтивно вибрали Corf меблі, і як виявилося не помилилися. Перше, що сподобалося, ніхто не наполягав на своєму не "втюхували" своєї думки, вислухали уважно, порекомендували, що краще, практичніше. Роботою Федора і Тані ми задоволені, працювали ми з ними як одна команда, поправки і примхи наші коректували відразу. Всі маленькі деталі обговорювалися разом і тому не було жодних сюрпризів. Мені здається, за результат вони переживали більше чим ми(smiley). Під час монтажу все робилося "чітко та акуратно"-виставлялося все по міліметрах. Ми кухнею і її якісттю дуже задоволені. І що ще не мало важливо-вони самі красять фасади і відповідають за їх якість. Хто ще в пошуках гарної якості і щирої команди, то я рекомендую Corf меблі :)”
“Рекомендую цей меблевий магазин! Ціни приємні, обслуговування на високому рівні, а доставка швидка та якісна. Дуже задоволений покупкою!”
“Магазин дуже сподобався! Рекомендуватиму всім друзям та знайомим. І матрац допомогли підібрати, і розповіли все зрозуміло, та доставили швидко. Ввічливий та уважний продавець, гарний вибір матраців та ліжок. Дякую вам і за новий шикарний матрац та за приємне спілкування!Ще й подушку купив,хоча не планував.”
“Вражена сервісом передусім. Чудова студія меблів, висока якість виконання, дійсно не масмаркет моделі (дуже рекомендую ліжко моделі Jupiter, я в захваті). Мені допомагала менеджерка Дарина, за день підписали договір, а готове ліжко я отримала десь за 12 робочих днів. І не просто ліжко, а ще і букет квітів :) Чудовий підхід до клієнтів (консультація, сроки і приємний бонус). Раджу усім!”
“Залишилися приємні враження від відвідування салону. Допомогли підібрати потрібні позиції в рамках моїх запитів. Рекомендую”
“Замовляла кутовий диван. Дуже вдячна дівчині Олені за консультацію при виборі якості дивану і тканини. Завжди були на звʼязку, допомогли з безкоштовною доставкою. Доречі, я живу за 700км від Києва. Раніше я замовляла подушки на садові меблі і залишилась задоволена якістю. І тому при довгому виборі меблів зупинилась саме на цьому магазині. Всім раджу!!! Не пожалієте))) Мирного всім неба)))”
“Чудові та якісні тканини, а головне дуже чуйні та привітні співробітники! Дуже вдячна за допомогу у виборі кольору та надшвидку доставку! Рекомендую до співпраці!”
“Майже всі меблі замовляв на WOODELITE. Роботу завжди виконували швидко, якісно і бездоганно. Щиро дякую колективу за чуйність і порядність. З повагою Анатолій Ріпний.”
“Відвідую кафе "На підвіконні" кілька років.Затишно,приємно там знаходитись.Золоті руки господині творять чудові витвори кулінарного мистецтва.Все дуже смачне та свіже.Завжди беру додаткову порцію смаколиків додому-адже хочеться подовжити відчуття щастя.Ввічливий персонал,багато постійних відвідувачів.Молоді батьки приходять з малечею,бо там є де дітям погратися.Молодь полюбляє сидіти на підвіконні з гаджетами чи з книгами,які,до речі,можна взяти для просмотру на полиці-адже це волонтерське кафе-книгарня. Рекомендую,залишитесь задоволеними!”
“06.07.2025 була в магазині , зустрів приємний мужчинка, проконсультував мене дуже довго і грамотно , допоміг вибрати до матраца і подушку і наматрацник . Дуже приємна атмосфера , і саме головне якісний товар ❤️”
“Замовляв кухню для будинку 96 серії. Збирав і монтував самостійно. Якість виготовлення сподобалась - все зібралось і встало на місце чудово (замовляв 3D обміри перед замовленням). Вдячний виробнику і менеджеру Дарині :)”
“Можливо обрати шафу по розмірам які треба, наповнення також вибрали як нам краще. Великий вибір кольорів. Виготовили вчасно і якісно.”
“Все оперативно. Підкажуть, що краще вибрати. Дякую!”
“Ідеальний сучасний та витончений дизайн меблів. Сподобалась атмосфера та професійність персоналу салону. Якість - європейська та досконала. Раджу завітати та купувати!”
“Вже двічі врятували нашого собаню від загибелі. Олена Костянтинівна - крутезний лікар найвищого рівня, яка на моїх очах реально рятувала мого Арчі! На фото в баночці - каміння з сечового міхура, що достали під час операції. Відмінно злагоджений, професійний колектив, що дуже полегшував перебування в лікарні під час лікування. Рекомендую на 100%”
“Дуже люблю це кафе, вже давно ходимо сюди з чоловіком. Атмосфера завжди приємна, а музика на фоні — рок, що додає особливого настрою. Тут готують неймовірно смачну каву, і що приємно — завжди можуть зробити для мене мій улюблений 0,5 раф, або ж капучино, як я люблю. Дуже ціную таке ставлення до гостей і увагу до деталей. Наше затишне місце, куди хочеться повертатися!”