Доброго дня завітав до вашої кавʼярні замовити капучино, бариста не перепитав за сироп, потім попросив додати сироп побачив не задоволене обличчя та почув фразу «не можна було сказати одразу» ніби я винен в цьому тепер неприємне враження(((
Фотогалерея
Відгуки
-
Женя Клімбовський ★☆☆☆☆
-
Когут Вероніка ★☆☆☆☆
Відношення жах переплутали розмір вертатись не стала бо спішила переплатила подібне вже траплялось більше туди не піду
-
Марина Нагорна ★☆☆☆☆
Доброго дня, сталася одна не приємна ситуація, старший бариста робила дві кави, капучіно більше і лате менше на банановому молоці. Видали замовлення, і виявилося, що лате було на звичайному. Коли, я повернулася і попросила замінити, адже це їх була помилка. І заплочена сума була як за бананове 102 грн. На, що мені сказали, що я взяла замовлення чоловіка, але вони дали мені його і капучіно сказавши «ваше лате і капучінко» це не моя відповідальність перевіряти чи точно воно на банановому, тому що брала не собі. А ще коли я звернулася з цією проблемою то відношення баристи чоловіка було жахливе, зверхнє і не приємне. Головна бариста, сказала, що може переробити, лише в тому випадку якщо я заплочу за те лате яке взяла до цього. Це повне не подобство, адже вона сама мені його зробила і вручила, не сказавши ні слова, що це не моє замовлення і тд. Взагалі немає розуміння, що можливо у людини не переносимість лактози і так не серйозно відноситись до роботи і людей. В роботі повний хаос, вже не перший раз плутають замовлення, адже вони готують і не дивляться кому, що видають. Це було в ТРЦ скайпар біля центрального виходу. В інших точках цієї кавʼярні у ТРЦ таких проблем ніколи не було, а у них завжди. В край не задоволені персоналом і роботою. Дякую, допобачення, більше там ні ногою, гарних свят)
-
Masha Kislaya ★☆☆☆☆
Доброго дня та гарних свят. Взяли лате на банановому молоці, але відали звичайне яке коштує 60 гривень а зняли 102 причину головна барвиста не пояснила її помічник з негативом ставився та було не приємно вести з ним діалог сталось це приблизно 21.12.2025 о 12:00-13:00 переробляти відмовились сказали заплатити за звичайне ще питання не в грошах а в принципі так можна отруїти людину якщо в неї не переносимість лактози прошу звернути на це увагу та поговорити з працівниками дякую!
-
Саша Яріш ★☆☆☆☆
Молоко перевзбите, для гарячих вражень. Кава спалена, гірка, арабікою то важко назвати. В який раз переконався, що ваша мережа кав'ярень - жах для гастрономічних вражень (окрім випічки і то не завжди)
-
Максим Клос ★★★★★
Сам заклад непоганий і персонал дуже привітний, але от кава чомусь дуже гаряча.
-
Оля Коров'ячук ★★★★★
Шикарний персонал, занадто смачна кава і приємна компанія! Дуже раджу відвідати для відчуття колориту вінницької кави!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Coffee ToGo?
Coffee ToGo знаходиться за адресою вулиця Соборна 24, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна
Який номер телефону Coffee ToGo?
Зв'язатися з Coffee ToGo можна за номером телефону +38 (067) 431-20-02
Як можна дістатися до Coffee ToGo?
Дістатися до Coffee ToGo можна за посиланням