Відверто жахливе обслуговування гостей. Я все розумію. Вокзал, багато людей. Можливо дівчата втомлені. Але обговорювати якісь свої справи і забувати віддавати замовлення, які були зроблені до того - це нонсенс.
Фотогалерея
Відгуки
-
Марія Мазиленко (Mazylenko Mariia) ★☆☆☆☆
-
влад ващенко ★☆☆☆☆
КАРОВА КАВА!!! Жахлива кава саме тут! Якщо хочете послухати як робиться кава посваритися і не забрати кошти то вам сюди.Приїхавши в місто рано вранці, завітав в цю кавʼярню, біля закладу стояли два столики зі стільцями які були дуже брудними, на столиках розсипаний цукор разом з засохлими розводами з під кави, але не став робити поспішних виводів тому зайшов замовив собі середнє лате, оплатив і зачекав на вулиці бо в закладі було дуже душно, після виконаного замовлення дівчинка віддала мені каву якщо це звісно можна було назвати кавою, я зробив два ковтки, смак відверто жахливий неначе молоко розбавлене з водою, смаку кави не відчувалось, стакан заповнений під верх цією рідиною піни зовсім не було, я підійшов до дівчинки сказав що кава відверто жах і на смак і на вигляд на що вона мені почала розповідати як робиться кава, я не став слухати і я не просив повернути мені кошти за каву, накрив кришечкою і залишив на стійці де вони видають замовлення.
-
Дар'я ★★☆☆☆
Я знала, що в аромі погана кава. Але це єдине, що працювало так рано, а кави хотілось. Тому зайшла. Зря. Жахлива кава. Потім зайшла в кавʼярню поруч, а з ароми викинула в смітник В наступний раз краще дочекаюсь відкриття інших закладів
-
Алина Грабовская ★★★★★
Привітний персонал,гарне обслуговування,затишна атмосфера) гарне затишне місце на вокзалі,щоб почекати свого потяга чи автобуса.
-
Марина Гончаренко ★★★★★
Дуже атмосферне місце та прекрасний персонал. Особливо подобається те, що заклад працює цілодобово - виручає під час нічних прогулянок)))
-
Alina Zyubanova ★★★★★
Дякую за чудове обслуговування та смачну каву!!! Обов'язково прийду ще та всім рекомендую)
-
veronika grabovska ★★★★★
Дуже зручно, що на вокзалі є місце, де цілодобово можна попити кави) також на вітрині є завжди смачні десерти та сендвічі ,рекомендую
-
Альбіна Рейхерт ★★★★★
Охайно, гарно пахне випічкою та кавою. Великий плюс закладу - це графік роботи 24/7, вільний вайфай, розетки- оцінять люди, що очікують на потяг. І до цього всього смачна кава та випічка!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса AROMA KAVA?
AROMA KAVA знаходиться за адресою 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна
Який номер телефону AROMA KAVA?
Зв'язатися з AROMA KAVA можна за номером телефону +38 (067) 238-45-38
Як можна дістатися до AROMA KAVA?
Дістатися до AROMA KAVA можна за посиланням