грязно, з білизною проблеми, а коли попросили нове, сказали:"з вами такі проблеми, що я вже жалкую, що вас впустила","тут залишаються і бомжі, і алкаші", дуже воняє, душ поломаний, не прибирають. Якщо ви звикли до комфорту, то ви будете просто в шоці
Фотогалерея
Відгуки
-
Софія Бобровицька ★★☆☆☆
-
Nadin Nadia ★☆☆☆☆
Жахливе з найжахливіших місць. Постіль жахлива, вся в страшних плямах, з неприємним запахом. Скрізь бруд. На стінах незрозумілі плями. В душ навіть не заходили. Один погляд на шторку відбиває бажання митися. Туалет не прибирається. На вікнах зломані ролети. Ну наче бомжатник якийсь! Здається, що там ніколи не прибирається навіть елементарно. З плюсів - тепло. Місце в центрі Києва але НЕРЕКОМЕНДУЮ!
-
Татьяна Климчук ★☆☆☆☆
Самий жахливий готель! Нікому не рекомендую, п'яні дівки та хлопці цілу ніч гупали дверима, кричали до самого ранку, спати взагалі неможлиао, за стіною все чути було, на балкон двері поломані, все старе та обшарпане! Жесть!
-
Жанна Харчук ★☆☆☆☆
Жах!!! Забронювали за тиждень і по букінгу, і по телефону. Байдуже, це нічого не означало. О 7 ранку з двома дітьми нас не змогли поселити, бо зайнято... Після великих прохань і частково погроз, о 12 нас заселили, але куди? В жахливі брудні кімнати без вікон, в яких дітям ставало зле. Постіль не перуть, лише прасують. Ванну кімнату і туалет не прибирають, скрізь бруд, волосся, неприємний запах. Але все-таки є ПЛЮСИ: центр Києва і ціна!
-
Джейн Эль ★☆☆☆☆
Надали недостовірну інформацію. Шукала для рідних наночівлю місця, попереджала, що буде сім'я з дітьми. Душ не працював, умови не відповідають домовленостям. Підставили.
-
Iurii Baliuk ★★☆☆☆
Звичайний притон з прекрасним видом на центр міста.В кімнатах палять цигарки.
-
Марина Кошетар ★☆☆☆☆
Забронювали за 2 неділі..прийшло підтвердження...їздили по роботі. За день так втомилися , швиденько прийшли , телефонуємо в домофон...а мені кажуть - а ваша бронь знята...шукайте собі інше житло....Як можна так??? Люди надіються, планують. Багато де подорожую, зупиняюся в хостелах...ну така ситуація вперше....жах
-
Alla Parhomenko ★★★★☆
Знімаю одну зірку, майже весь персонал спілкується російською мовою
-
Тина Кадрюк ★★★★★
Розташування, як на мене, дуже зручне. Моя власна думка. Такі вже враження.
-
Marge Turuk (kvitka) ★★★☆☆
Невиправдано дорогі ціни, номера дуже маленькі, особливо 2-місні. Це щось на кшталт кімнати "на одну ніч", якщо ви розумієте про що я. З плюсів: вам може помастись номер з балконом, але ліжко завадить повністю відкрити двері на балкон. Вид з балкону кльовий.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса City Center?
City Center знаходиться за адресою вулиця Софіївська, 2, Київ, Україна, 01031
Який номер телефону City Center?
Зв'язатися з City Center можна за номером телефону +38 (098) 263-65-06
Як можна дістатися до City Center?
Дістатися до City Center можна за посиланням