City Center
“Розташування, як на мене, дуже зручне. Моя власна думка. Такі вже враження.”
Знайдено 11 результатів
“Розташування, як на мене, дуже зручне. Моя власна думка. Такі вже враження.”
“Мені довелося залишитися в Senator для тимчасового житла, а персонал і обслуговування клієнтів були чудовими. Співробітники стійки реєстрації щодня вітали мою собаку, і нам було дуже комфортно. Прибиральник був чудовий. Вони завжди дбали про те, щоб у мене було все необхідне, незважаючи на дискомфорт, який приносить тимчасове житло, коли ти чекаєш переїзду на постійне помешкання. Я дуже рекомендую будь-кому залишитися тут, чи то на кілька днів, чи на кілька тижнів. Це також дуже близько до старих ботанічних садів та багатьох історичних місць!”
“Супер клуб для позитивного проведення часу, позбавлення лишньої ваги, отримання класних емоцій для повноцінного життя!!!!”
“Чудове затишне місце, сховане від всіх, куди ми з друзями іноді заходимо, щоб випити та з'їсти своє. Раніше була охорона, що дещо напружувало, зараз - жодних обмежень. Але будьте чемними до альтанок та столів/стільців!”
“Здам невелику квартиру І відвідали більшу частину музею Це було в 2008 році”
“Дуже гарне місце. Жила та ще буду. Є плюси та мінуси. Плюси: локація, комфорт, ліжка не ярусні, і звичайно адміністратор Іриночка, мила та уважна. Мінуси: якщо жити в кімнаті для жінок там шумно трохи так як саксаганського пожвавлення вулиця навіть уночі, друге це те, що адміністраторів кілька і не всі дотримуються чистоти та правил. Але незважаючи на все це, хостел справді затишний.”
Asia Bar & Grill — це вишуканий азійський ресторан у центрі Києва, розташований за адресою вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі. Заклад працює як частина ресторанної колекції Hyatt і орієнтований на гостей, які цінують преміальну кухню та сервіс у сучасній атмосфері.
Bar on 8 – це панорамний ресторан, розташований на восьмому поверсі готелю Hyatt Regency Kyiv. З тераси закладу відкривається неймовірна панорама на Київ. Гості можуть милуватися краєвидами на Михайлівський та Софійський собори.
“Дуже класна ігрова кімната,а для мене найкраща в місті як для дитини 2х років.Дуже шкода що зачиняється (”