Відгуки

  1. Ivan Sinitskiy ★★★★★

    Дуже вражений коллективом, класне обслуговування , і дуже смачна їжа

  2. Коля Полюхович ★★★★☆

    Періодично відвідуємо цей заклад з друзями з 2017 року. З плюсів: Тут є і караоке, яке можна співати по 2 пісні кожне коло, якщо заклав депозит 250 грн з людини. Достатньо хороший і недорогий асортимент піци, закусок і напоїв. Також є можливість замовити кальян. Часто в кафе взагалі нікого немає, або ж зайнято 1-2 столики, і то вже пізно ввечері. Із мінусів: Багато чого з меню їжі і напоїв немає в наявності. Раніше часто мінялися працівники, через що і рівень сервісу страждав. Зараз же після всіх локдаунів бар працює, але особливості роботи краще уточнювати у адміністрації за вказаним телефоном.

  3. ZAPAL ★★☆☆☆

    Кальянщик не компетентний піццу чекали 50 хвилин

  1. Nazar Petrovich ★★★★★

    Караоке топ, відпочивали багато разів)))

  2. Лидия Анатолиевна ★☆☆☆☆

    Атмосфера жахлива((((( Кальянщик не знає як правильно робити кальян, не розуміє своєї роботи,кальян чекали хвилин 40,після чого принесли не розкурений,одним словом ЖАХ.Офіціант не знає взагалі меню,не може нічого порадити. Замовлення готуються дуже дуже довго. Сприводу караоке це взагалі неприпустима історія ...пробувши в закладі 4години до нас дійшла черга співати 1раз((((коли людей майже не було...Персонал грубить гостям.(особливо це стосується дівчини яка включає пісні для караоке.)Ми прийшли відпочити але це не те місце де можна провести час з друзями((( WC-брудно,неприємний запах,коли попросила для рук рушнички,сказали є туалетна бумага....ну таке..... Але є один плюс.Це Адміністратор ,який намагався виправити помилки колег.Коли відмовилися від кальяну,він особисто нам переробив його,і він був чудовим.Велике дякую.Вам бажаємо кар'єрного росту! Були тут вперше і в останнє(((нікому не радимо цей заклад((((((

  3. Nadia _ ★☆☆☆☆

    Випадково з друзями завітали у цей заклад,попередньо не прочитавши відгуки і це була наша найбільша помилка.Гіршого закладу ніж цей,в місті Києві просто не бачили.Ціни не відповідають якості.Кухня не сподобалась,взагалі.Обслуговування жахливе,хотіли замовити бутилку рому,я три рази перепитала у офіціантки чи є у них об’єм 0,5л.вона сказала що є.Виявилось що принесла вона нам об’єм 0,7л.,а вибачте різниця у ціні майже на 300 гривень більша між 0,5 і 0,7л.Можливо ми уточняли об’єм саме з розрахунком наших коштів,але в очевидь це нікого не хвилювало.В приміщенні дуже задушно,мало повітря,при цьому всьому в залі ще й курять кальян.Караоке це окрема тема,черга не ясно як іде,ведучим караоке виявилась неповнолітня особа(ще й у нічний час!)пояснити нічого не міг,просто панічно відгаркувався як підліток в перехідному віці(в принципі так воно і є).Дивним чином сусідні столики співали по 3 пісні підряд не платячи за пісні поза чергою,нас пропустили в черзі три рази просто через те що «проблемна дитина»(ведучий караоке)плутався в столиках і в порядку їх розташування і дорейчі дуже часто був відсутній на робочому місці.Нас обурило таке обслуговування і ми вирішили написати наш відгук у книзі Скарг та Пропозицій,але тут до нас звернулась адміністратор закладу,дуже ввічлива і розсудлива жінка ,видно що щиро переживає за долю закладу,але мабудь просто не має повноважень чи не знає методів контролю над своїм персоналом .Після розмови з адміністратором ми заспокоїлись і вирішили не писати відгук.Після цього офіціантка три рази протерла наш столик(до цього дорейчі цього не зробила ні разу)принесла свіжого льоду.Але в роботі караоке нічого не змінилося і нас знову ледь не пропустили в черзі на виконання пісні.Але фінал нашого вечора був просто феноменальним.До нашого столика підійшла дівчина,добряче на підпитку стала цікавитись де працює моя подруга і потім сказала що якщо їй потрібні гроші вона може їй допомогти з цим.Потім стала приставати до мого хлопця стала ловити його за руки і спробувала пригоститися випивкою з нашого столу.Потім нашіптувала йому щось на вухо,ми з подругою сміялися думали просто студентка перебрала з ким не буває але ні,як виявилось ця особа пропонувала моему хлопцеві інтимні послуги за гроші,він звичайно же відмовився,вона стала жалітися що, що ж вона скаже своїм босам, і вказала на них пальцем в залі,потім по їх поведінці ми зрозуміли що все ж таки ця дівчина з так званими Босами знайома. Я була просто вражена цим закладом,НЕПРИЄМНО ВРАЖЕНА!Ніколи і нікому не рекомендую цей притон,краще обходьте стороною,є заклади з набагато кращим обслуговуванням і нижчими цінами!Не по рекомендую цей заклад навіть ворогам!!!!

  1. Юрий Киричков ★★☆☆☆

    Сьогодні перший раз був після ремонту. Столи брудні. Обслуговув хлопчина, якому, напевно, років 16 - не впевнений, що це дозволено законодавством. Сиділи в залі, що на вулиці. Таким чином врятувались від караоке та запаху кальяну. Ціни, як на мене, трохи завищені. Наразі не можу рекомендувати це кафе для відпочинку.

  2. Даниїл Хмельницький ★☆☆☆☆

    не розумыю, звідки така вискоа оцінка закладу??? Місце не ахті, сервіс повна ср..ка... Та й меню слабеньке. Обгрунтую - хамська поведінка адмінстрації, фіціанти некваліффіковані і дуже повільні, ну вцілому походеньки туди не в мене одного завершились конфліктом.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Муар?

Муар знаходиться за адресою вулиця Олекси Тихого, 28, Київ, Україна, 03056

Який номер телефону Муар?

Зв'язатися з Муар можна за номером телефону +38 (097) 181-46-46

Як можна дістатися до Муар?

Дістатися до Муар можна за посиланням

Advertisements