Огляд каталогу
- 118 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 118 результатів
Перегляньте романтика у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 118 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 59,944 відгуків та оцінок.
“Я дуже рідко буваю в цьому районі, але сьогодні приїхала у справах зі своїми двійнятами) У мене було вільними 20 хвилин, я зайшла в салон і запитала пострижуть вони дитини 1,5 року, на що дівчина відповіла швидко Так! Я була дуже здивована тому що рідко хто таких погоджується. ,Але вона впоралася зі своїм завданням на 100% і більше ))У моєї дитини дуже густе волосся і досить довгий був ,але вона дуже швидко,обхідно і професійно підстригла мою дитину як я її і попросила .Запропонувала дитині водички і включила кондиціонер ,Коли я сказала) нереальна енергетика !!! Вона впоралася за 20 хвилин !”
“Дуже надійні хлопці та дівчата. Все зробили швидко та за оптимальні гроші.”
“Кафе-бар в центрі Василькова. Дуже затишне місце. Смачна кухня, дуже привітний персонал. Рекомендую відвідати!”
“Дякую Вам за неймовірний відпочинок!!! Дуже крута, атмосферна сауна, приємні господарі,- максимально подбали про зручність відпочиваючих! Я дуже люблю ходити в сауну, багато де був! Але Ваша- найкраща!!! Дякую за 6 годин крутого відпочинку!!!”
“Гарне місце для додаткових занять для діток!”
“«Вище неба» — це місце, яке дійсно вражає! Панорамний вид на Київ відкривається неймовірний — особливо у вечірній час, коли місто сяє вогнями. Атмосфера казкова: затишні куполи з ілюмінацією, романтичне оформлення та відчуття, що ти знаходишся над усім світом. Ми провели тут незабутній вечір Все було на високому рівні — від сервісу до деталей декору. Це ідеальна локація для побачення, святкування особливих подій чи просто вечора, який хочеться зробити особливим. Обов’язково повернемось ще!”
“Взагалі не планувала водити доньку в театральну студію, але вона, дивлячись на однокласників, сама попросила. І це стало улюбленим «гуртком», де весело, цікаво й корисно. Що для мене найважливіше, що діти вчаться публічним виступам та працюють з дикцією, ну і вистави-то окрема любов і у дітей, і у батьків)”
“Сучасний інтер'єр, вишукано та стримано.”
“Неймовірно вдячний цьому магазину!Замовив піони для дівчини - і чесно, вже не сподівався знайти їх у Києві в кінці жовтня. Але вони зробили неможливе: квіти свіжі, ароматні, упаковані зі смаком, доставка швидка й акуратна. Видно, що люди працюють із душею ❤️ моя дівчина у захваті і я теж) Тепер тільки до вас!”
“Була організована вечеря на даху на оболоні 10.10.2020. Дякую вам величезне! Враження винятково позитивні. Організовано вчасно, подача правильна ... Втім, ми залишилися задоволені. Це наш перший досвід, і він був крутим! Дякую вам величезне))) обов'язково звернуся ще !!!)))”
“Дуже гарний сервіс, привітні працівники та дуже досвідчені працівники”
“Привела сина на 1-у стрижку (3 рочки) і майстер Ірина все дуже гарно зробила. Швидко і якісно. Дитина була дуже задоволена. Плануємо приїхати ще раз :)”
“неймовірна кав’ярня, хороші баристи, смачна кава і десерти)”
“Усе подобається!!! Купував тут какао, і воно дуже смачне!!!! Рекомендую”
“Займатись діджеінгом була моя мрія, я довго наважувалась і обирала школу, і підхід до навчання як в PRODJ SCHOOL мені зайшов на 100%. Дружня атмосфера, безкоштовне пробне заняття, індивідуальний підхід до учнів, знижки на обладнання. Моя вчитель Sony_nick розкрила мою любов до музики з нової сторони, та показала всі тонкощі цієї ніші. Я їй дуже вдячна. Також коли мені було цікаво що таке мастеринг, мені приділили час, та детально розповіли про цей процес. Рекомендую PRODJ SCHOOL, це місце куди хочеться повертатись знову і знову.”
“Мені, моїй родині подобається даний заклад «Євразія» на Лівобережній. Наш стіл обслуговувала Олександра, приємна дівчина- привітна, компетентна. Ще підчас замовлення на столі зʼявився таймер з тікаючим часом, 25 хвилин у зворотному відліку.”
“Все добре нас зустріли все показали напоїли чаем чемний балакучий хазяїн .із мінусів дуже скрипуче ліжко”
“Мої враження перевершні! Це місце - куди ще раз прїдемо”
“Дуже класні вечори відпочинку. Щоп'ятниці для дітей дискотека та мультики. Щосуботи класні українські фільми та класика світового кіно.”
“Симпатичний заклад з хіпстерським ухилом, хороший сервіс, смачно”
“Одне з найкращих місць для обіду на Майдані. Є бізнес ланчі, але деякі з них - справа смаку. Протягом обіду, якщо не забронювати завчасно столик, доведеться чекати до 10 хв в живій черзі. У закладі завжди в цей час повна посадка. Швидке обслуговування, смачні страви, приємна атмосфера. Мережа Very Well Cafe тримає високу планку багато років (як мінімум у 3 їх закладах все було на висоті). Успіхів!”
“London Cafe — затишне місце з англійською атмосферою, чудовим вибором кави та смачними десертами. Інтер'єр стильний і комфортний, персонал привітний. Ідеально підходить для зустрічей з друзями або спокійного відпочинку з книгою. Особливо варто спробувати фірмові чаї та домашні випічки.”
“Чудовий на з першого погляду невеличкий ресторанчик, але місця всім вистачає, навіть для того щоб провести шоу для маленького іменинника) Мені цікаве, вибору вистачає на будь який смак як на мене, дуже ввічливий і приємний персонал, і наш офіціан особливо) Рекомендую заклад! Є можливість як посидіти, відпочити маленькою компанією так і відсвяткувати якийсь захід!”
“Чудове, атмосферне місце; Смачні страви, що гарно подані; Сервіровка крута; Місце розташування суперове, поруч парк; Дякую адміну Ользі!”
“Ресторан гарний і затишний, оточений сосновим лісом. Багато різних локацій для відпочинку, кухня смачна. Дітям точно сподобається, бо на території є дитячий майданчик) Чудове місце для проведення свята на велику кількість людей.”
“Гарний заклад, чудова атмосфера, кухня смачна, враження чудові. Трошки складно персоналу бо офіціантів якось мало для вечора суботи, хотілось більше уваги!”
“Чи повернемось ми в готель Kiev365? Звісно так. Як практично у будь якому готелі є свої плюси та мінуси. Плюси Особисто для мене: все сподобалось, вартість повністю відповідає якості послуг. Щодо затишку, то він зашкалює. Територія дуже зелена та красива. Багато місця на парковці, чисті без стороннього запаху номери. Біла чиста постіль, як має бути. Чиста кухня на сніданок. Сніданок в цілому як в більшості де я був готелях. Не зважаючи що готель розташований поруч з великою трасою, в готелі не чути руху автомобілів. Мінуси Іноді чути сусідів Подушки як на мене трохи не зручні Розташування (окружна дорога) тільки для тих кому зручно проїздом. Номер в якому ми зупинялись видно що вже поюзаний. Подряпини на стінах, десь відходять шпалери. Але це прям якщо прискіпливо дивитись”
“Дуже смачне пиво! Шкода, що немає деякого пива з меню в наявності”