Огляд каталогу
- 118 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 118 результатів
Перегляньте романтика у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 118 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 59,944 відгуків та оцінок.
“Класнюча кава, завжди смачна, якісно приготована, з правильною пінкою. Беру зазвичай лате. Подобається яскравий затишний інтерʼєр, вся кавʼярня втопає у квітах, наче у джунглях.”
“Дякую за нереально смачні бургери! Котлети просмажені на вогні просто щось, брав з куркою, з телятиною не сподобалося, оскільки трапляються кістки. Солодкуваті овочі на грилі разом з крильцями в пюре манго це перше, що потрібно спробувати. Дякую хлопцям молодці) 28.09.2021”
“Люблю це місце, гарно , свіже повітря”
“Гарна, комфортно більярдна. Приміщення, столи для гри в гарному стані. Навіть виглядають досить новими. Персонал – гуд. Ввічливі та обслуговують досить швидко. Столи можна бронювати. А ще прям у приміщенні є окрема зала для паління.”
“Місце надзвичайне. Були з дружиною на її день народження. Кухня просто неперевершена, дуже смачні десерти. Спокійно, затишно і тихо. Приємний музичний фон французьких виконавців. Вечір пройшов на 5+. Рекомендую всім.)”
“Задоволена умовами проживання,комфортом,уважним ставленням до клієнтів,розумінням,чудовою атмосферою!”
“Атмосферна місцина де перед виставою в театрі Лесі Українки (завжди раджу поєднати) або й просто так можна випити смачної кави або перекусити. Для тих хто має квитки на виставу здається передбачена ще й знижка. А також тут завжди можна зустріти акторів та працівників театру.”
“Дуже затишна кав’ярня. Гарна музика. Дуже атмосферно. Невеликий вибір чаїв. Немає меду і туалету, але все одно гарно! Недорого. Гарний вид з вікна.”
“Оцінка за бізнес-ланчі. Зайду якось оцінити пиво та блюда до пива.”
“Ходили на Дюну. Дуже все сподобалось. Замовили і оплатили квитки онлайн. Дуже зручно.”
“Найкраще олів'є в Києві, дуже смачна кухня - дійсно по-домашньому!!!”
“Гадаю, це найкраща шаурма на Почайні ♥ однозначно рекомендую”
“Маленький, комфортний, спеціалізований і ще тут ввічливі продавці, на відміну від магазину на вул.Мілютенко”
“Чудова атмосфера, теплий прийом, та дуже смачно готують))”
“Ціни лояльні, кава дуже смачна, обслуговування на висоті, каву робив хлопець, дуже сподобалась, вже з кілька місяців беру тут каву, швидко та смачно, все чудово, дякую вам!”
“Атмосфера неймовірна — спокійна, тепла та дуже приємна. Хочеться повернутися ще раз!)”
“Було дуже смачно, достатньо швидко все принесли, офіціант привітлива. Дуже рекомендую)”
“Прекрасний краєвид і місце для прогулянок з дітьми! Є алеї для прогулянок, місце для паркування авто.”
“Смачна кава та десерти! Завжди дуже багато людей”
“Дуже крутий заклад. Завжди привітний персонал , спокійна атмосфера та гарна музика. Їжа 5+ , Кальян 5+ , обслуговування 5+ Ще з позитивного це додаток та система накопичення бонусів для постійних відвідувачів ) PS: заклад має зал під землею тому відчуваєш себе зараз у повній безпеці Рекомендую”
“Після ремонту кінотеатр, як лялечка :-) Правда, ще не працює термінал і трошки все в ручному режимі, але це все буде виправлено найближчими днями. Зали сподобалися - кожен ряд вищий за попередній, зручні крісла, чудовий звук. Подяка персоналу за ввічливість але прохання вивчити українську :-)”
“Дуже гарне місце, ціни як і скрізь. Шашлик з риби та м'яса смачний.”
“Дуже гарне затишне місце, з приємним обслуговуванням. Приходили з дітьми, відпочили в гарній атмосфері. Марина, що обслуговувала нас, має правильний підхід до дітей, попереджає що холодне що гаряче.”
“Не дивлячись на те, що зараз більшість посміється з тебе, якщо ти скажеш їм, що ти ходив в якийсь пост-радянський кінотеатр, я з радістю відрекомендую його для будь кого. Перш за все, зовнішній та внутрішній вигляд. Тут не має жодного старого елементу, кінотеатр набув нового вигляду після ремонту. Друге - почуття комфорту та затишку. Через свою локальність він дуже класний і ти почуваєш себе ніби в дитинстві у бабусі. Самі ж зали невеликі, як і екрани в залах, проте кожному своє. Хтось любить великі зали, комусь (як мені) затишно в невеликих, проте комфортних, без почуття гігантизму. Сюди класно ходити на прості фільми (Як от Каскадер, Барбі, бо наприклад Годзілла це не 100% чудовий фільм для такого кінотеатру. Загалом, дуже щасливий знахідкою цього кіно”
“Святкували тут новорічний корпоратив великою компанією. У залі було кілька різних компаній. Атмосфера святкова. Їжа смачна, подача гарна, хоча ціни вище середнього — але це відповідає формату закладу. Програма була цікава: працював ведучий, на сцені виступав гурт, було багато музики та можливість потанцювати, хоча місця для цього не дуже багато. Також варто врахувати, що музика дуже гучна — це більше про вечірку й танці, ніж про спокійне спілкування. Загалом залишилися приємні враження, гарне місце для святкувань і яскравих подій.”
“Вже неодноразово замовляла роли в цьому ресторані й щоразу залишаюся дуже задоволена. Обслуговування на найвищому рівні — персонал привітний, уважний і завжди приємно спілкується. Роли неймовірно смачні, свіжі та красиво подані. Особливо вразило те, що навіть наступного дня роли залишалися такими ж апетитними та естетично гарними: не розсипалися й мали чудовий смак. Після такого сніданку настрій гарантований на весь день! Однозначно рекомендую цей заклад і з радістю замовлятиму тут ще не раз”
“Вперше куштували качку по пекінськи, дуже сподобалася, однозначно вартує витрачених грошей. Також дуже сподобалися спрінг роли з качкою та банош з качкою, дійсно смачно!”
“Ви найкращі! Чудовий сучасний балет! Дуже подобається!”
“Заклад розташований на території парку «Пуща-Водиця» у будівлі колишнього радянського кінотеатру під відкритим небом. Затишне місце, демократичні ціни, існує атмосфера відпочинку. Можна замовити чай, каву, різні бутерброди тощо.”
“Відмінний і сильний клуб, чудові тренера, індивідуальний підхід до кожного спортсмена. Всім рекомендую !!!!!”