Сподобалася комунікація працівників, усі спілкувалися приємно і жартували. Могли грубіше відповідати нечемним гостям, тому можливо відгуки про поганий персонал саме від таких людей)) Інтер'єр гарний, багато людей фотографуються тут. Але на жаль коктейлі були зовсім не алкогольні, це трохи зіпсувало враження
Фотогалерея
Відгуки
-
Viktoriia Rarity ★★★★☆
-
Марина Кондратюк ★★☆☆☆
Ну це так ресторан з танцолом ніяк не клуб плей-лист з 2015 взагалі не сподобалось шкода витраченого часу Прийти посидіти покурити кальян топ а як клуб взагалі дно
-
Hey Juli ★★☆☆☆
Ходили в караоке. По-перше, коли заходиш в приміщення, на тебе віє тотальною зимою)) я так розумію, це зроблено для того, щоб людина випила більше і не відчувала спʼяніння) по-друге, замовляли шашлик і овочі, все просмажене на сковороді, «шашлик» на сковорідці я вдома смачніше зроблю) по-третє, замовляли ром 400 мл, нам одразу намагалися впихнути цілу пляшку) по-четверте, з нас двічі взяли оплату за депозит, ми заплатили, помітили вже вдома. Бачила, блогерка в тіктоці вже мала скандал з ними з такою ж ситуацією. Але караоке система класна, мікрофони якісні, не «покричати», а можна спокійно співати. Все інше налаштоване на те, щоб здерти з вас гроші зі ніщо. А, до речі, нас посадили за жахливий столик діаметром менше метра (ми були удвох) при тому, що ми залишили в цій богодєльні близько 13 тис за вечір :) NEVER AGAIN. Хіба що у всіх інших місцях буде зайнято на тиждень вперед))
-
Руслана Нагорная ★☆☆☆☆
Прийшли святкувати 2 дні народження, всі бокали були брудними як і графин, замовили їжу, яку не виносили хвилин 40 після питання а скільки ще потрібно чекати почали сперечатися що ніякого замовлення їжі не було, хоча це не так. Це дуже здивувало, бо адекватною поведінкою було б визнати помилку та вибачитись. В закладі діє депозитна програма за бронювання столика 5000 грн. і більше і знижки про які всюди пишеться до дня народження діють після використання депозиту. При бронюванні працівники повідомили що в будь якому випадку окрім знижок є привітання, десерт. 3 рази ми нагадували що у двох людей день народження і дочекались свистків, грошового пістолету і спарклерів - більше нічого. Обслуговування дійсно жахливе враховуючи що заклад купує рекламу у блогерів, тіктокерів, які його рекомендують. Якісь кухні також не дуже для зазначених цін. Окремо в отриманому негативному досвіді хочеться відмітити роботу кальянщика, який був завжди поряд та передавав всю інформацію офіціантам, а також прибиральниці яка була дуже привітною та любʼязною. Чи повернемось ми туди? - НІ! Раджу витрачати кошти спочатку на вдосконалення сервісу а вже потім на рекламу.
-
Тетяна Кравчук ★☆☆☆☆
Заклад у караоке вмикає без проблем рос муз, при чому не лише укр виконавців, а пісню «по рєсторанах» писав росіянець і вона лунала в закладі. Я в шоці, що на 4 році війни вмикати рос пісні є нормою, ким би вони не були написані.
-
Оксана Радько ★★★★★
Стильний дизайн! Із коктейлів рекомендую піна колада.
-
Юля кріль ★★★★★
Дуже хороше місце для відпочинку,рекомендую❤️
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса INTENSE?
INTENSE знаходиться за адресою вулиця Кудряшова, 3/1, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону INTENSE?
Зв'язатися з INTENSE можна за номером телефону +38 (094) 905-90-46
Як можна дістатися до INTENSE?
Дістатися до INTENSE можна за посиланням