Огляд каталогу
- 297 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 297 результатів
Перегляньте краща їжа у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 297 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 175,114 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає краща їжа з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Вишневе та інших міст.
“Святкували "У Георгія" корпоратив. Неймовірно смачно! Ціни - доступні, приємні) а головне - душевно, як дома! Успіхів та процвітання!”
“Чудове місце , яке з радістю відвідаю за можливості ще . Колорит Кавказу , власники передали ідеально! Смачно готують , був дуже дуже приємно здивований , велика подяка за чудовий настрій!”
“Реально смачна шаурма, за бажанням роблять гостру, рекомендую”
“Замовляли кейтерінг на 30 чоловік, все приїхало вчасно, свіже та смачне, всі дуже задоволені. Рекомендую, буду звертатися ще.”
“Чудова кав'ярня з привітним персоналом, можна кави попити і душевно поговорити!)”
“Для справжніх гурманів у меню є різотто з білими грибами. Це вишукана страва з кремовою текстурою та насиченим грибним ароматом, який буквально занурює вас в атмосферу осіннього лісу”
“Вітаю супер зачарована все дуже-дуже класно.”
“Улюблений магазин, щоб купити ковбаску чи сир! Завжди привітні до відвідувачів! Жодного разу не було питань до якості придбаного товару!”
“Неймовірне атмосферне місце , смачна кухня, гарний інтер'єр. Персонал дуже ввічливий та приємний, пані Сюзанна , що нас обслуговувала, дуже уважно ставилась до кожної гості та допомагала з нашими забаганками. Дуже приємно сюди приходити, наче в гостях, так тепло і затишно! М'ясо топ, піде з бастурмою топ, все топ! Обожнюю цей заклад, я з вами ще з першого відкриття ❤️❤️❤️”
“Вперше замовляв тут. Робили замовлення на свято, декілька різних позицій. Дуже привітний чоловік відповів по телефону, проконсультував. Шашлик доставили на таксі в обговорений час. Все чудово упаковано, шашлик був гарячим! Замовляли шашлик зі свинини і курячі крильця. М‘ясо дуже смачне, не сухе! Дуже сподобалося нам і нашим гостям, точно будемо замовляти ще! Бажаю процвітання закладу, робітникам та власникам!”
“Уютно, приємний персонал, смачна кава”
“Дуже класне місце. Популярне серед місцевих. Смачна кухня, пиво надзвичайне, не пляшкове. Офіціанти завжди привітні. Ціни конкурентоспроможні.”
“Неймовірно смачні сніданки а тістечка це окреме божество. Всім ласунам раджу і впевнено кажу що це найсолодше місце в Києві точнл”
“Найкращий еспресо на метро Бориспільська. Вам тут не приготують американо, бо "смак буде втрачено та напій втратить кофеїн". Хороший інтер'єр, є прихована кімната в підземеллі. Чисто, хоча на Бориспільській могло бути по всякому. Найкращий вибір!”
“Дуже смачна кава , ну дуже смачна кава. Завжди гарний настрій, затишна атмосфера всередині і кожен ранок я починаю з кави від Енштейна.”
“Дуже смачний борщ та сало, дякуэмо !”
“Супер смачно, швидко, доступно Завжди повертаюсь !Дякую за вашу працю”
“Цей ресторан розташований на 3-му поверсі готелю «Подол». Вони снідають, обідають і вечеряють. У нас тут є шакшука та омлет, і я дуже любив шакшуку. Рекомендую!”
“Замовляли шашлик з телятини, курки та свинини. Дорадо на грилі, гриби, картоплю, лаваш з сиром. Все дуууууже смачно ! Дякуємо!”
“Один із моїх найулюбленіших закладів Києва! Обожнюю суди повертатись за смачними стравами і ніжним паштетом, він просто ідеальний! Цього разу ми також замовили закуску Баклажан із запеченим перцем. Як основні страви були окрошка з лососем та курка масала на грилі. Весь наш обід був дуже смачний, ми залишились задоволені. Окрема вдячність персоналу, які завжди привітні і професіонали своєї справи, допоможуть з вибором страви. Кожен похід сюди це насолода, бо тут все чудово, від сніданків до десертів, і від лимонадів до коктейлів.”
“1 серпня ми організували весілля у Forest Club — і це був ідеальний день. Як весільний організатор, я завжди звертаю увагу на деталі: команду, чистоту, сервіс, умови, кухню. Тут все на найвищому рівні! Зранку побачила колектив, який працює як єдиний механізм, але з великим серцем: доброзичливе спілкування, взаємоповага, підтримка один одного. Кухня — смачна та вишукана й подається чітко за таймінгом. Особлива подяка керуючому Петру — завжди уважний до деталей, цікавиться, чи все за таймінгом, і підтримує спокійний ритм роботи всієї локації. Подяка адміністратору Кирилу за вирішення питань будь-якої складності, офіціантам Данилу та Насті за турботу про гостей й найкращий сервіс! Пара й гості залишились дуже задоволені і всій команді організаторів було дуже приємно працювати. Чистота, доглянута територія та тепла атмосфера роблять Forest Club місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Це найкращі суші в світі, скільки я перепробувала і в інших закладах, містах, країнах - ніде не зрівняються з цими! Завжди коли буваю в Києві, замовляю собі, обожнюю!!”
“Дуже гарний, атмосферний заклад, в якому дуже смачно. Всі страви, які замовляли були неймовірні по смаку!! І окремо хочу відмити найкращих офіціантів, які завжди з гарним настроєм, можуть пошуткувати з вами. І дуже було приємно коли привітали з деем народженням смачним тортиком і наливочками. Якщо хочете гарно і смачно провести вечір, вам обовʼязково сюди!!!”
“Справді відмінно! Скористалися послугою приготування страв із продуктів які ми самі обрали на полицях магазину. Сібас та качине філе приготували ідеально! І по факту, це у 2-3 рази дешевше, ніж в ресторанах, і смачніше! Ікра з баклажанів, сезонна страва, теж дуже вдала! особлива подяка молодому офіціантові (новенькому), він дуже приємний у спілкуванні”
“Дуже атмосферне місце. Смачні домашні страви, недороге смачне пиво. Гарна музика.”
“Нещодавно святкували важливу подію для нашої родини, яка зʼїхалася із заходу і сходу. Ми вже були в ресторані і залишилися під враженнями від кухні і сервісу, тому вирішили святкувати саме тут. Гості сказали, що не було жодної страви (а їх було достатньо), яка була не смачною; атмосфера перевершила очікування; персонал - Вадим і Максим подарували такі приємні емоції, які не забудемо ще довго. Хлопці старалися, щоб всім було зручно і смачно, всі маленькі прохання гостей були виконані, страви виносили чітко по таймінгу, спілкувалися ніби ми всі одна велика дружня родина. Ми неймовірно вдячні персоналу ресторану Отаманша, керівнику і адміністратору, що змогли зробити наше свято атмосферним, смачним і незабутнім. Ще не раз замовимо їжу і відсвяткуємо не одне свято! Дякуємо ❤️”
“Дуже задоволений якістю товару, що пропонує дана компанія. На базі приємні та доброзичливі працівники, це також радує. Загалом, все добре, нічого погано сказати не можу. А хлопцям з бази бажаю успіху в їхній справі.”
“Чудовий ресторан з надзвичайно чуйним та компетентним персоналом та затишною атмосферою! Дуже смачна їжа! Вам завжди підкажуть, що саме обрати до Вашого смаку. Досить зручно, що є 2 поверх з відкритою терасою та літній майданчик. Територія доглянута, є власна паркувальна зона. Рекомендую до відвідування.”