Огляд каталогу
- 297 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 297 результатів
Перегляньте краща їжа у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 297 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 175,114 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає краща їжа з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Вишневе та інших міст.
“Всім раджу відвідати цю піцерію, там дуже смачна піца, бургери та завжди свіжі закуски. Персонал дуже ввічливий)”
“Сама студія так собі, зал у підвальному приміщенні, на диво гарним статевим покриттям і вентиляцією. Ходімо сюди через викладача. Миру, ти найкраща. Відмінний хореограф із чітким розумінням танцю та талантом передавати це почуття.”
“Чисто. Смачна шаурма. Ціна 50грн., за стандартну.”
“Смачна піцца, гарне обслуговування, приємний персонал, швидка доставка)) зроблено з душою))”
“Чудовий ресторан, розташований поміж дерев, декілька залів у окремих будиночках. Смачні страви, особливо різні види м'яса на грилі. Приємний та привітний персонал. Гарний варіант для відпочинку компанією, ніби і в ресторані і на природі водночас”
“Сьогодні замовляли піцу «Цезар», це дуже смачно! Хочу подякувати кухарю, тісто пухке, сир тягучий, все дуже смачно! Обслуговування на високому рівні і сама атмосфера закладу дуже класна! Дякую❤️”
“Рекомендую заклад!!! Дуже смачна їжа, привітливий персонал, сам по собі заклад дуже атмосферний, залюбки прийду ще!”
“А ми тут весілля гуляли) Прийшли "нежданно" одразу після реєстрації шлюбу, і заявили : "Нам як завжди, 2 шаурми і спрайт. І гостям щось, на Ваш розсуд" Так що це у нашої родини традиційне місце))) А взагалі тут класно: Неймовірно смачні піци! Моя улюблена шаурма (велике меню, приємні ціни)! Смачні, легкі десерти. Затишний інтер'єр. Приємний персонал. Завжди позитивний настрій, адже у цьому закладі все з любов'ю!”
“Святкували весілля 26.07.2025 р. Все було чудово, все дуже сподобалося і нічого не зіпсувало наше свято. Обслуговування дуже хороше, ненавʼязливе, дуже чисто, гарно організували фуршет. Персонал привітний, чемний. Страви всі смачні. Наречені і гості залишились задоволені обслуговуванням в номерах. Дякуємо!”
“Є дитячий майданчик, батут і гойдалки. Кава смачне. Особливо сподобалося лавандова латте з вершками. Мінус - особисто мені не подобається вибір солодощів до кави, все холодне і не смачне. Какао роблять з Несквік.”
“Улюблена кофейня в місті! Кожен раз, коли я відвідую це місце, я отримую чудовий настрій і насолоджуюся чудовою атмосферою. Кава завжди свіжа та смачна, аромат просто захоплює! Власники кофейні завжди знають, як зробити мене щасливим. Це місце, де я можу розслабитися, насолодитися кавою і провести час з друзями.”
“Дуже душевно. Все сподобалось. Їжа супер, атмосфера клас. Рекомендую.”
“Гарна лісова територія, кухня надзвичайно смачна, святкували 1 рік донечці у великому будиночку з панорамними вікнами, кондиціонером, плазмою. Дівчата з персоналу дуже приємні, турботливі, навіть пропонували забавити дітей доки батьки потанцюють. Жива музика. Все сподобалося, а ціна дуже приємно здивувала, так як у Святошинському районі в них найдешевше, а рівень вищий. Ми задоволені і вражені. Особлива подяка Юлії.”
“Просто розкішний вигляд на правий берег”
“Святкували день народження в ТБІЛІСО на Івана Пулюя. Все було на найвищому рівні. Дуже клієнтоорієнтовані дівчата, які приймали бронювання. Допомогли з вибором страв, з кількістю позицій , представили банкетні позиції та запропонували святкове сервірування, що було дуже доречним. Завжди були на зв'язку, так як було багато питань) Все було гарненько накрито, чудовий фуршетний стіл. Обслуговування було чудовим, офіціанти дуже уважні та комунікабельні. Увагою ми не були обділені. Дякую Вам за проведення такого свята, тепер ми ваші постійні ❤️”
“Дуже непогані ціни. Вічливий та миловидний персонал. Затишна атмосфера. Із мінусів можу лише додати 20 хвилинне розташування від метро. А також дзеркала, котрі повинні візуально розширяти простір, але насправді дзеркало навпроти дзеркала лякають.”
“Сама стара і колись єдина пивнуха в районі, з'явилася ще коли все навколо будувалось. Взимку можна було посидіти всередині, влітку столики на вулиці, чого немає у безлічі інших пивних навколо, бармени ведуть себе як друзі, а не підкреслено ввічливо, як дресирують в інших закладах”
“я ніби в італії, фокачча, помідорки вʼялені, просеко. ще й музика допомагає. сиджу підспівую”
“Чудове місце, смачна кухня за доступними цінами, приємний персонал”
“Рекомендую! Повар справжній майстер, стейк телячий і штрудель неймовірні! Руслана ваш золотий офіціант, бережіть її!”
“Слово "Харчевня" відповідає на 100% своєму значенню. Тут можна швидко, недорого та смачно поїсти, як у колишніх заводських їдальнях. Порада: перші блюда і гарніри замовляйте по пів порції, бо повна порція буде на 20% більша за половинну)))”
“Заказала піцу,свою улюблену.Ви як завжди на висоті.Дуже рада,що ви вже знову працюєте.Дякую за якість і обслуговування.Я залишаюсь вашим клієнтом.Процвітання вам.”
“Святкували тут весілля. Дуже сподобалось. Приватний персонал, смачна кухня, це все зробило наше свято. Завдяки ресторану Дубравушка ми відсвяткували найкращий день в житті. Дякуємо, за чудову організацію. Ми Вас любимо ❤”
“Чарівне місце: для таємних романтичний побачень. Чемні в обслуговуванні, смачна кухня”
“Насправді кафе може дати фору деяким ресторанам. Дуже приємно відпочити в гарно оформленому приміщенні з гарними стравами. Чисто, добре прибрано не дивлячись на багатолюдні відвідання його місця. Доволі різноманітний асортимент страв десертів та напоїв. І все це не виходячи з приміщення Єпіцентрів. Дуже зручно. Відпочив і можна на другий хід до маркету з новими силами.”
“Купую тут люля стабільно раз на 2 тижні, не надоїло, очікуваний результат завжди, беру один гострий і один негострий люля з собою. Інколи беру ще кебаб в булці - теж чудовий.”
“Дууже добра шаурма. Свіжі продукти, багато соусу і ціна топ. І чистота, рекомендую!”
“дуже смачна кава, обслуговування на вищому рівні”
“Аптека Подорожник, а точніше його провізори – це показник правильної роботи та професіоналізму. Прийшов зі страшним болем у горлі і взагалі стан здоров'я був пригнічуючий. Провізор порадила гарне лікування наступного дня вже відчував себе набагато краще та бадьоріше. А так само була історія у мене з цією аптекою, що дівчинка після роботи завозила ліки моїй тещі без додаткової подяки, сказала, що їй по дорозі. Дякую за вашу працю. Рекомендую щиро.”
“Заклад зі своїм стилем. Просто спробуйте і все зрозумієте.”