Дуже довге обслуговування, під час того як мені робили хотдог, продавець паралельно балакав по телефону, та ще й хот дог зробили не той який я просив
Фотогалерея
Відгуки
-
Антон Мельник ★☆☆☆☆
-
анна анна ★★☆☆☆
Не можу зрозуміти навіщо працівники магазину кожен раз! то по одному то колективом мотають мені нерви по посилкам від міст експресса. Постійно конфлікт по тим посилкам, в мене зазначено, що я маю право оглядати перед оплатою посилку, і мені кожен раз забороняють, і мені кожен раз доводиться дзвонити на гарячу лінію міст експресса, щоб довести своє право і вони не дивлячись на дзвінок продовжують вимагати оплату і забороняють огляд, якщо підеш, то ставлять відмову від посилки! Якщо витребував скандалом, то потім мотають нерви, що ім та посилка заважає, поки оплачуеш, це займає час, бо інтернет глушиться у магазині, та і ім все заважає по тим посилкам і по кліентам. То не приймайте ті посилки, або розкажіть працівникам правила поведінки, бо вони вирішили, що вони Боги у тому магазінчику :)) я вже втомилася від цих богів сільпо за адресою Крушельницька 62а
-
Oles` pushkaruk ★★☆☆☆
Додаткову зірку магазин отримав тому, що знаходиться в зручному для мене місці Але якщо НЕ враховувати місце розташування, я б поставив магазину 1 зірку, бо від «окремих» продавщиць я отримав ну ДУЖЕ погані враження і зіпсований настрій, цитувати що сказали особисто мені й молодій дівчині, яка задала звичайне запитання, я не буду… Скажу просто, що це було не культурно, а коли про магазин склались погані враження — у нього не хочеться заходити ⭐️⭐️
-
Наталя Кондратюк ★★★★☆
Непоганий магазинчик ,є саме необхідне. Часті знижки на молочну продукцію радують.
-
О Негода ★★★★★
Привітний персонал. Швидке обслуговування. Раджу цей магазин. Смачного.
-
Александра Ковальова ★★★★☆
Часто беру тут каву з собою , знайома говорила хот доги смачні )
-
Андрій Бойчук ★★★★★
Все Буде Файно!!! Бутьте здорові та Божої Ласки Нам Усім!!! СЛАВА Богу+ Слава Україні= Слава Нації!!!
-
Vlad Verytin ★★★★☆
Касири привітні допоможуть у всьому і з вами пройдуть покажуть пояснять найкраще місце шкода що товарів за бали не всі є.
-
glafus ★☆☆☆☆
Багет спорчений, доругущі ціни, нема нормальних сосисок, малий асортименті дуже не смачні хотдоги! Якщо хочете поїсти— перейдіть дорогу і зайдіть в ланч бістро! Смачно та не дорого! А 23/7 як завжди, фуфло!!!!!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сім23?
Сім23 знаходиться за адресою вулиця Соломії Крушельницької 62а, 33017 Рівне, Рівненська область, Україна
Як можна дістатися до Сім23?
Дістатися до Сім23 можна за посиланням