Сім23
“Доброго дня, хочу залишити відгук. Скільки разів не заходив, щоразу привітний та щирий персонал. Завжди все чисто та охайно, а ще якби не студенти з аграрного, було б взагалі. На рахунок волосся, не раз брав снеки та бургери, нічого подібного і близько не було. Які шапочки, ще може водолазні костюми одягнути, дівчата і так там як пічці печуться. А на рахунок хамства, почніть з себе, і з ваших дітей, які репенять на пів магазину. Вони теж люди, і мають повне право на емоції, не раз помічав стоячи в черзі, які є хворі покупці. І кожен раз я дивуюсь як дівчата на це ніяк не реагують. Бажаю процвітання вашому маркету та сталевих нервів для працівників”