Не задоволений покупкою піци... На відділенні піци я замовив піцу Франческо за вартість 99грн, забрав замовлення і підійшовши до каси самообслуговування виявилось що вона коштує 179грн. Ладно, подумав я... але прийшовши до дому, мене конкретно так не задовольнило побачене. Як на мене, те що на фото, абсолютно не відповідає ціні... єдине що сподобалось в цієї "страви" від сільпо то це сам корж, але якщо я хотів би я поїсти тісто-купив би хліба. Я розумію, що ви недавно відчинились і увас можуть бути деякіпроблеми... але це, це ж обман. Ось є ще фото з вашого сайту... який вигляд ви пропонуєте, а що по факту продасте. Це останній раз я потратив час на цю історію... бо це і так, очевидно, що це задум керівників, зпради заробітку - ане вина, піца-мейкера.
Фотогалерея
Відгуки
-
Трс Бкв ★★☆☆☆
-
Nastiia Trushko ★★★☆☆
Сільпо дуже люблю, ходжу туди багато років. Вчора відкрили оновлене Сільпо, все дуже гарне, але є величезний МІНУС - немає камер схову. Як обирати продукти в магазині, коли в тебе руки зайняті речами? Не зручно!!!! ПОВЕРНІТЬ КАМЕРИ СХОВУ!!!
-
Ксенія ★★★★★
З усієї мережі м.Рівне даний магазин найкращий.Завжди чисто,все вірно розставлено,практично відразу присутні цінники,згідно нових акцій.Але найкраще це колектив,що робить магазин особливим та затишним.Всі дуже приємні,завжди допомагають (окрім касира Оксани,вона є ніби головним касиром, якщо не помиляюсь).Також приємно,що є працівники з особливими потребами.Дуже надіюсь,що після ремонту зміни будуть на краще і колектив залишать той же.Вас не вистачає - швидше повертайтесь!
-
Евгения Ковалевич ★★★★☆
Маркет нот-бед, але курятина, на жаль, продається з запашком ... Тож любителям м'яса - не рекомендую.
-
Олег Кравчук ★☆☆☆☆
Коли потрібна допомога менеджера то вона відсутня. Просто ігнорують покупців. Можна було б поставити 0, то поставив би.
-
VB VB ★★★☆☆
відмінний вибір продуктів, але треба звертати увагу на несвіжі фрукти (мандарини, банани) та курячі гомілки, прострочені вже і неприємно смердять, будьте уважні, за прилавком продавець сама упаковує в целофановий пакет, ви запаху не відчуваєте, а вдома відкриваєте і - смердить, навіть теплова обробка не допомагає, запах залишається... було дуже неприємно, вже декілька разів потрапляв на прострочене м’ясо, а я в них постійний покупець
-
Dasha Kobets ★★★★☆
+++ за 24/7
-
Аніта Левчук ★★★★☆
Доброго дня! Я обожнюю Вашу мережу та ціную Ваше старання забезпечувати комфортне проведення часу у Ваших супермаркетах. я з Рівного, веганка, і для мене та інших багатьох веганів та веганок є важливим те що ви даєте змогу купувати у Вас рослинне молоко, але також було б дуже цінним якби ви поповнили список своєі продукціі та додали б до нього тофу (соєвий продукт), веганські йогурти, веганські тверді сири, ковбаси та інші продукти які могли б купувати люди,які не вживають продукти тваринного походження ^_^ Така продукція вже є в Вашій мережі сільпо,але тільки в більших містах. Дякую за виділений час, Ваша віддана покупниця !
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сільпо?
Сільпо знаходиться за адресою вулиця Київська 69, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Сільпо?
Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07
Як можна дістатися до Сільпо?
Дістатися до Сільпо можна за посиланням