Огляд каталогу
- 370 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 370 результатів
Перегляньте м'ясо у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 370 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 67,091 відгуків та оцінок.
“Хороший магазин, завжди свіжі продукти.”
“Ребра такі смачні, що треба бути обережним, щоб не з'їсти костомашки. Ребра просто тануть у роті. Брали на компанію з 5 чоловік 2 кг - з'їли все. Дуже смачно!!!”
“Дуже смачненька і свіжа ковбаска і смчненька кава”
“Я Безмежно вдячний продавцям цього магазину за їхню позитивну вдачу, завжди гарний настрій та відданість своїй роботі! Усміхнені щирі завжди привітно зустрінуть кожного клієнта! Якщо потрібно свіже м'ясо, вирізка, фарш чи сало: - Цей магазин саме це й гарантує! Відразу з тушки іде розбір, фарш готується майже при вас! Я завжди саме тут замовляю Ошийок на шашлики! Зарання договорююся на потрібний день, перетелефонувавши іду скуплятися!”
“Магазин дуже сподобався. Консультант знає свою справу і допоміг визначитися з вибором. Досить широкий асортимент. Є все, що потрібно і нічого зайвого. Ціни приємні. Переваги: Найважливіше те, що весь товар якісний(виробники перевірені часом) Недоліки: Особисто я недоліків не побачив!!!”
“Дуже приємне обслуговування. Чоловік який нам пропонував, рекомендував, подавав устриці ну дуууже приємний. Це робить заклад на рівень вище, туди хочеться піти ще раз. Пробували устрицю-норм. Наступного разу будуть равлики) P.S Надіюсь чоловік буде той самий)”
“Дуже смачні макарончики і кава)”
“Місце, де можна купити подарунок у вигляді пляшка+аксесуари. Приємно вражають адекватні ціни. Продавці відгукуються на потребу клієнта і рекомендують той чи інший напій. Останній раз приємно вразила акція, в якій пиво було подарунком. Рекомендую на всі випадки життя”
“Швидко заселилися в 11 вечора.в готелі дуже тепло,затишно по-домашньому.Привітний власник та персонал.”
“Хороший магазин) Хороші продавці)”
“Чудовий готель сімейного типу та вишуканий ресторан, де панує атмосфера спокою та гармонії. Людяність і душевність на першому місці. Тут все для комфорту гостей. З любов'ю. Автентичні елементи декору зберігають свої загадки минулого та створять вам нові приємні спогади. Рекомендую.”
“Прекрасне обслуговування, великий вибір товару, завжди свіжі продукти, привітні продавці”
“Магазин не з дешевих, але буваю тут часто, завжди все свіже, гарне та смачне.”
“Одне з кращих місць для відпочинку від міста та метушні.”
“хороший магазин з хорошим асортиментом що важливо для сільської місцини, хороше відношення власників, можна розрахуватись карткою, є столики під накриттям”
“Приємно було розпочати з Вами співпрацю, навіть по такому незначному замовленню. В захоплені від кольорів і від пакування рослини!!”
“Дуже смачна та гостра шаурма. Замовлялись тут не раз - завжди подобалось, швидко та дуже ситно. Можу сказати з впевненістю, що де не брала гостру шаурму, ніде не було гострішої, ніж ця. Подобається також, що соус дають адекватно, він не витікає.”
“Дуже приємна атмосфера, тепло, затишно! І неймовірно гарні малюночки на напоях!”
“Магазин молочної продукції від місцевого виробника. Приємні та ввічливі продавці.”
“Хочу щиро порекомендувати автошколу «Дукат» та особливо про мого інструктора Віктора Дмитровича. Саме завдяки ним я сьогодні успішно склала свій практичний іспит і отримала посвідчення водія. Віктор Дмитрович для мене став не просто інструктором, а справжнім Учителем з великої літери, людиною, яка повірила в мене навіть у ті моменти, коли я сама сумнівалася. Він був надзвичайно терплячим до всіх моїх помилок, до моїх безкінечних запитань і хвилювань. Він пояснював мені кожен маневр та кожен рух з такою спокійною впевненістю, що страх поступово зникав і мені ставало зрозуміло, що я можу. Навіть коли мені потрібно було повторити все надцятий раз, він знову і знову розповідав, показував, підтримував і давав відчуття, що я не одна і що все обов’язково вийде. Саме він навчив мене не боятися міста, не боятися руху, сміливо здійснювати маневри та відчувати себе рівноправною учасницею дорожнього руху. І я можу з повною впевненістю сказати, що без його професіоналізму, терпіння, мудрості та людяності цього дня просто не було б. Максимально вдячна всій автошколі «Дукат» та особливо Віктору Дмитровичу за те, що подарували мені не тільки навички, а й впевненість у собі у якості водія!”
“Смачні та свіжі десерти, відмінне капучіно, приємна атмосфера, зручне розташування є столики на свіжому повітрі. Окрема подяка баристі за приємний малюнок. Однозначно рекомендую тим хто хоче насолодитися кавою зі смаколиком. Доповнюю відгук у спеки у ни відмінний напій экспрессо зі свіжо вижатим соком і це просто фієрія смаку.”
“Магазин зі завжди свіжими продуктами. Є практично будь який продукт. Розділений на зони. Має три каси. Дуже приємний персонал і затишна атмосфера. Достатньо місця на парковці. Також є можливість випити гарячої кави з фірмовими сиропами.)))”
“Завжди свіжа випічка, вибір достатній, навіть можна замовити торт з оформленням під свої бажання.”
“Чудова " заправка" в дорозі. Млинці з м'ясом та грибною заливкою. Грибний крем суп. Штрудель, компоти власного виробництва. Рекомендую”
“Чудовий сервіс та якість обслуговування! Замовляла товар у цьому магазині, і залишилася дуже задоволена. Замовлення оформлено без зайвих затримок, а товар доставили навіть швидше, ніж очікувалось. Менеджер оперативно відповів на всі запитання, та допоміг з вибором.”
“Великий асортимент м'ясних продуктів, ковбас. Ще й м'ясокомбінат поблизу.”