Відгуки

  1. Анастасия Левицкая ★☆☆☆☆

    17.12.2025 на зміні був молодий і дуже неприємний чоловік, який дозволяв собі хамити та агресивно на підвищених розмовляти з жінкою похилого віку, яка не уміє користуватись вайбером, щоб відправити файл. На її СПОКІЙНІ благання допомогти і показати він на відрізок відмовлявся і казав «я вам все пояснив, робіть самі», при цьому навіть не встав з крісла. Моє фото довго не відправлялось в їх телеграм, бо у них дуже слабкий вайфай, через що чоловік почав і мені хамити. Я раніше вже була у цьому сервісі і все було нормально, після сьогодні я більше ніколи туди не зайду. Ціни вище, ніж всюди, а якість сервісу гірше, ніж на якомусь базарі. Враження, що я прийшла до вас особисто додому і прошу мені щось зробити. Не подобається ваша робота? Хочете мати щось більше, ніж «обслуговувати цих недолугих людей»? Змінюйте її. Але хамити усім підряд — це повне дно.

  2. Tommy Gun ★★★★☆

    Сервіс норм, для фото на документи вийшло 200грн

  3. Heorhii ★☆☆☆☆

    Це жах, не друкують фото на документи свої. Ніколи не ходіть сюди

  1. Roman Rusyn ★☆☆☆☆

    Не друкують фотки на 10х15 з флешки, бо це на документи і в них така послуга 200грн коштує тому не можуть роздрукувати як звичайне фото.

  2. Petro Zeleniy ★☆☆☆☆

    Просто роздрукувати 2 фото 9×12 400 грн. Не раджу, дуже дорого. Ще й свою рекламу на фото ліплять, вилупки.

  3. Mariia Chekalina ★☆☆☆☆

    Незадоволена якістю фотографії.

  1. Oleksandr Nychyporuk ★☆☆☆☆

    Жахливе місце! Ціни космічні. Зробити фото на документи з накладанням костюма - 200 грн, а щоб роздрукувати ще одну копію ще 200 грн. Шкодую, що не прочитав попередні відгуки перед відвідуванням

  2. Анаит ★☆☆☆☆

    Сидить хамовитий мужик і відмовляє у послугах, бо вона потребує від нього 5 хвилин роботи і прикладення зусиль.

  3. Andrii K ★★☆☆☆

    Максимально неприємне обслуговування. Залишилося відчуття ніби ти щось винен продавцю, хоча ми просто попросили роздрукувати .

  1. Валерія Бовсуновська ★★★★★

    Зручне місце, знаходиться в ТЦ "Олімпійський" на нульовому поверсі, після сходів вниз, прямо і праворуч червона стіна, зробили гарне фото на документи, забрала через 5 хвилин, доброзичливі і приємні працівники

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фото світ?

Фото світ знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 72, Київ, Україна, 03150

Який номер телефону Фото світ?

Зв'язатися з Фото світ можна за номером телефону +38 (063) 581-22-31

Як можна дістатися до Фото світ?

Дістатися до Фото світ можна за посиланням

Advertisements