Відгуки

  1. Ярослав Ярослав ★☆☆☆☆

    Відмовилися відправляти накладну через Міст Експрес. Сказали сам маю друкувати. Чим??? Це була ОЛХ доставка

  2. Диана Диана ★☆☆☆☆

    Добрий вечір. В цьому пункті мені нагрубили, не захотіли відправляти товар замовлення через Шафу без накладної. На сайті Шафа, чітко вказано, що Розетка має приймати посилки без накладних. І роздруковувати їх як НП чи Укр пошта. Проінструктуйте Ваших працівників, як вони мають обслуговувати клієнтів. Принтер в них був, з незадоволеним виглядом таки роздрукували ту нещасну накладну. Користуватись Вашими послугами з таким ставленням взагалі нема бажання.

  3. Галина Джигалюк ★☆☆☆☆

    Отримала повідомлення, що мій товар повинен бути доставлений 05.10. в 12.00, отримання з 15.00-20.00. Прийшла о 15.30 на відділення, на що отримала відповідь, вашу посилку не туди відправили і можливо вона буде післязавтра... Купуючи товар я домовилася з продавцем про строк відправки, так як мені потрібно отримати подарунок... На розетку взагалі не можна розрахувати!? Відправлення було надіслано та оплачено завчасно.

  1. Віка Посуд ★☆☆☆☆

    Посилка відправлена покупцеві ще 26,11 а її і досі не доставили, служба доставки Розетки працює жахливо.

  2. yana zagaria ★★☆☆☆

    Не варто брати людей, які не бажають працювати це псує імідж компанії. Не привітні, не було ініціативи допомогти, не попрощались навіть (це до привітності)

  3. Mar&Pol TV ★★★★☆

    2021р. Пацани нормальні, можно і спитать щось, і повернення оформлять, єдине сама розетка не перевіряє товар перед отправкою... Катушка до спінінга прийшла тріснута! А так, нормально все) 19.01.22р. Нове відділення, великий зал, примірочні, але... 1. Вроді середа, а хлопці втомлені і не доброго дня, і не пояснити, що за новими правилами потрібно заповнювати онлайн чергу; 2. Не облаштоване місце для огляду електронних товарів, морока з цим; 3. Організуйте заїзд для мамочок з колясками так, як двері не фіксуються ніяк у відкритому положенні + зробити місце для велосипедів, не хочеться псувати ваш новий ремонт на колонах та стінах!..

  1. Павел Николаевич ★★★★☆

    2021р. Пацани нормальні, можно і спитать щось, і повернення оформлять, єдине сама розетка не перевіряє товар перед отправкою... Катушка до спінінга прийшла тріснута! А так, нормально все) 19.01.22р. Нове відділення, великий зал, примірочні, але... 1. Вроді середа, а хлопці втомлені і не доброго дня, і не пояснити, що за новими правилами потрібно заповнювати онлайн чергу; 2. Не облаштоване місце для огляду електронних товарів, морока з цим; 3. Організуйте заїзд для мамочок з колясками так, як двері не фіксуються ніяк у відкритому положенні + зробити місце для велосипедів, не хочеться псувати ваш новий ремонт на колонах та стінах!..

  2. Сергій ★☆☆☆☆

    розташоване в мало заселеному секторі. Виходили майбуть з того , щоб всім було одинаково незручно. Крім того наявна проблема з обробкою замовлень на сайті. Зворотній звязок практично відсутній. В ТЕЛЕГРАМІ ніхто не відповідає. На телефон розетки додзвонитися теж не можливо. Йшов четвертий день мовчання. Гроші взяли, ТТН взнати неможливо. Все стало гірше. Не вистачає конкурента для Розетки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ROZETKA?

ROZETKA знаходиться за адресою вулиця Ярослава Мудрого, 10, Біла Церква, Київська область, Україна, 09100

Як можна дістатися до ROZETKA?

Дістатися до ROZETKA можна за посиланням

Advertisements