Відгуки

  1. Олег Барсин ★★★★★

    Майже 20 років користуюсь послугами Компанії. Зручно та надійно . Окрема подяка менеджеру та водіюю.

  2. Дмитрий «LaMartina» ★★★★☆

    Замовляю в цій компанії більше 10 років. Знайомих теж прівелн сюди. Все відмінно, надійно працюють. Бувало за два тижні приходив, було морем і півроку. Але все доходило. Здивований відгуками! Все дійшло, дякую! Відкликання не на замовлення. Реально, від душі!

  3. Вячеслав Шевченко ★★★★☆

    Довго не користувався. Замовив, посилка зависла. Прочитав відгуки, настрій впало, раніше класна контора була, багато років користувався. Але ось друга, більш пізня, вже дійшла. Значить і перша прийде. Нормально працюють, не наганяти шухер. Зараз дійсно з цими постійними змінами буває. Раніше було швидше. Ну тиждень затримка. За Америці теж одна довго бовталася. Так що можна довіряти

  1. Dmytro ★★★★★

    Користуюся сервісом цієї компанії ще з 2011-2012 року, коли вони навіть називалися інакше! І можу з упевненістю сказати, що люди (менеджери та керівництво) працюють чітко та професійно (з урахуванням реалій нашої країни), привозять вантажі за лояльними тарифами та з нормальними, а іноді й миттєвими термінами. Так, цей рік виявився для ВСІХ перевізників з палицями в колесах, оскільки наша митниця цього року відзначилася весняним та осіннім загостренням (+карантин), що продовжило термін доставки, а деякі вантажі так і не приїхали. Але вина тут не компанії Стріла, а зміна доблесного "керівництва" митниці двічі за півроку. Ті хто тут пишуть про затримки та не отримані вантажі або не розуміють коріння проблеми з митницею та змінами керівництва, або просто зі злості пишуть гнівні коментарі, щоб зіпсувати репутацію перевізника. Я всі питання зі Стрілою вирішував без проблем і завжди мені йшли на зустріч! Навіть компенсували за втрачені вантажі! Своє слово тримали і тримають завжди, що наш час дуже цінно! Не дивіться на негативні коментарі, працюйте та налагоджуйте співпрацю з цією компанією! Просто враховуйте, що в нашій країні за кожної зміни керівництва десь починаються гойдалки, на які, на жаль, компанія Стріла та інші перевізники не мають впливу! Дякуємо за відмінну співпрацю протягом довгих років! Бажаю Вам розвитку, більше задоволених та розуміючих клієнтів та успіху! P.S. Особливе дякую менеджеру з яким працюю! Мега відповідальна людина та професіонал своєї справи!

  2. Сергій Грицик ★☆☆☆☆

    Нікому не рекомендую звертатись. Втратили 110 кг вантажу. Спочатку вісім місяців брехали про затримку, потім зізнались, що втратили. Компенсували зовсім незначну частину. Через них втратив і гроші і клієнтів.

  3. High Way ★★★★★

    Відповідь нитіками нижче "сортування по даті". Груз висить бо в усіх висить. коли все ок було все вчасно і досталяють. Чи маски горять?) сезон проходжить:))

  1. Майстер ★★★★☆

    Ще є над чим працювати та вдосконалюватись. Порівнюючи з конкурентами доставка досить швидка. Трохи покористуюсь їхніми послугами, тоді напишу більш розлогий відгук.

  2. Specialist LOQ ★★★★☆

    Ще є над чим працювати та вдосконалюватись. Порівнюючи з конкурентами доставка досить швидка. Трохи покористуюсь їхніми послугами, тоді напишу більш розлогий відгук.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Strela Trans Group?

Strela Trans Group знаходиться за адресою вулиця Сім'ї Стешенків, 3, оф. 171, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Strela Trans Group?

Зв'язатися з Strela Trans Group можна за номером телефону +38 (044) 360-53-33

Як можна дістатися до Strela Trans Group?

Дістатися до Strela Trans Group можна за посиланням

Advertisements