Strela Trans Group
“Користуюся сервісом цієї компанії ще з 2011-2012 року, коли вони навіть називалися інакше! І можу з упевненістю сказати, що люди (менеджери та керівництво) працюють чітко та професійно (з урахуванням реалій нашої країни), привозять вантажі за лояльними тарифами та з нормальними, а іноді й миттєвими термінами. Так, цей рік виявився для ВСІХ перевізників з палицями в колесах, оскільки наша митниця цього року відзначилася весняним та осіннім загостренням (+карантин), що продовжило термін доставки, а деякі вантажі так і не приїхали. Але вина тут не компанії Стріла, а зміна доблесного "керівництва" митниці двічі за півроку. Ті хто тут пишуть про затримки та не отримані вантажі або не розуміють коріння проблеми з митницею та змінами керівництва, або просто зі злості пишуть гнівні коментарі, щоб зіпсувати репутацію перевізника. Я всі питання зі Стрілою вирішував без проблем і завжди мені йшли на зустріч! Навіть компенсували за втрачені вантажі! Своє слово тримали і тримають завжди, що наш час дуже цінно! Не дивіться на негативні коментарі, працюйте та налагоджуйте співпрацю з цією компанією! Просто враховуйте, що в нашій країні за кожної зміни керівництва десь починаються гойдалки, на які, на жаль, компанія Стріла та інші перевізники не мають впливу! Дякуємо за відмінну співпрацю протягом довгих років! Бажаю Вам розвитку, більше задоволених та розуміючих клієнтів та успіху! P.S. Особливе дякую менеджеру з яким працюю! Мега відповідальна людина та професіонал своєї справи!”