Завжди все швидко і без зайвих запитань,тут цінують час і завжди привітний персонал, приємно мати справу з професійним сервісом!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Tanas Distalo ★★★★★
-
Мария Толстова ★★★☆☆
Завжди забираю свої посилки тут, але все менше хочется це робити. Сьогодні стався інцидент, на жаль не знаю імені оператора, що запаковував мою посилку, худий, в окулярах. Прикріплюю свій відгук у застосунку і сюди. Ні людяності, ні розуміння, ні звичайної логіки - я дуже обурена.
-
Ирина Носенко ★☆☆☆☆
Завжди користувалася вашими послугами .. завжди все було добре..до сьогодні... Це просто жах якийсь!!! Я пересилала хлопцям на передову посилку...сказала це працівникам...я попросила наклеїти наклейку,щоб бачили,що може щось розбитися! І що?! Це як же можна так відноситися до своєї роботи?! Хлопцям прийшло просто месіво!!! Мені дуже боляче..Вони кожного дня під обстрілами!!! Захищають нас!!! Вас !!! А ви даже не змогли їм доставити трохи домашнього , щоб їх хоть трохи чимось смачненьким порадувати!!! Ганьба!!! В мене немає слів...
-
Max D. ★★★★★
Гарне відділення. За пів року користування ніяких проблем не було. Якщо комусь не подобаються ціни НП, йдіть на УкрПошту і стійте там в чергах по 2 години та чекайте посилку по Україні тиждень) Зато зекономите свої 10 грн
-
Роман Хитрич ★★★★★
Сьогодні отримав посилку. Хтось з робітників складу псує репутацію нової пошти та настрій клієнтів шукаючи чим можна поживитись. Написав скаргу та заповнив бланк на повернення коштів в відділенні 39. Скаргу прийняли та повернули гроші. Дякую за швидке реагування.
-
Claire Morgan ★☆☆☆☆
Погано. Оплата pos терміналу це переказ, а не оплата по терміналу. На моє запитання чому банк блокує платіж, відповідь, в монобанку можна, дозволіть платіж в додатку. На моє запитання про комісію, сказали що це комісія за переказ(наложений платеж) і аж ніяк комісія банку. Банк списав за переказ майже 90 грн. За що дуже дякую, я взагалі не розумію в чому проблема поставити нормальний теомінал як в сільпо або будь якому іншому нормальному місці. Ви ще заплатите гроші за переказ, + 4 відсотка від суми в залежності від банку. Працівники не в курсі що в них за термінал і як він працює, не можуть нормально відповісти на запитання. Але найбільш неприємно що намаються виставити дурепою, казати що мені такого не казали і так далі, дуже неприємно. Я би радила пошукати інше відділення. І хоча б написати табличку щоб люди уникали оплати кредитними грошима через комісію банку - бо працівники певно не в курсі, і цього вам не скажуть, хоча знов таки, в нормальних місцях ніякої комісії за оплату кредитними грошима немає.
-
Andrew Krasder ★☆☆☆☆
Самое жлобское и хамское отделение. Уровень обслуживания минус 100. Сотрудники в открытую вымагают деньги. За рік нічого не змінилося, це найгірше відділення у Києві.
-
Alena Fenko ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. Загубили посилку, помилково відправили в депо. На слідуючий день посилка також не дійшла.Відповідальних немає. Книги скарг у відділенні немає
-
Дмитро Підгородецький ★★★★☆
Відділення норм, персонал привітний, але знайти під'їзд до нього якщо не знаєш де воно розташовано неможливо
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нова Пошта №39?
Нова Пошта №39 знаходиться за адресою вулиця Героїв полку «Азов», 34а, Київ, Україна, 04210
Який номер телефону Нова Пошта №39?
Зв'язатися з Нова Пошта №39 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09
Як можна дістатися до Нова Пошта №39?
Дістатися до Нова Пошта №39 можна за посиланням