Огляд каталогу
- 275 Всього бізнесів
- 2.7 Середній рейтинг
- 69% З відгуками
- 56% З фото
Знайдено 275 результатів
Перегляньте тарифи у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 275 результатів у Києві. Середній рейтинг 2.7/5 на основі 39,428 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає тарифи з таких міст як Київ, Буча, Ірпінь, Бровари, Боярка та інших міст.
“Часто їжджу у відрядження та оформлення віз довіряю helpvisa. Раніше сама пробувала оформляти візи, але це займає багато часу, до того ж одна помилка в документі і все на смарку, то я одного разу пролетіла з відрядженням! А у цій компанії все чітко! Дадуть вам повну консультацію, можна звернутися до них до офісу або по телефону. Досвід роботи у цій сфері великий тому на 100% знають що потрібно зробити, щоб отримати візу! Документи надсилають у мінімальні терміни, та й ціни у них не погані! Ось нещодавно оформляла через них візу до Канади. Менеджером у мене була Алла. Від мене потрібно було лише принести документи, рештою питань займалася вона! Все було зроблено вчасно!”
SIXT є міжнародною компанією з оренди автомобілів, що пропонує послуги прокату транспортних засобів у Києві. Компанія надає автомобілі різних класів, включаючи представницькі моделі. SIXT пропонує послуги короткострокової та довгострокової оренди для приватних осіб та бізнес-клієнтів.
“Чудова медична лабораторія, прийнятні ціни, зручне розташування, дуже приємна адміністратор-медсестра. Не вперше здаю тут аналізи, все стерильно, швидко та комфортно.Рекомендую!”
PIREL CAR RENTAL COMPANY — це сервіс оренди авто в Києві, який допомагає швидко отримати автомобіль під ваші плани: роботу, подорож чи важливі зустрічі. Компанія працює за адресою на вулиці Машинобудівній у Солом’янському районі, тож зручно звертатися мешканцям і гостям столиці.
Sixt на вулиці Дмитрівській у Києві — це прокат авто, куди звертаються, коли потрібна надійна машина та сервіс без зайвих ускладнень. Зручне розташування в Шевченківському районі робить отримання й повернення авто простими навіть у щільному міському графіку.
“Обслуговуємо автопарк вже третій рік. Кваліфікований персонал, увага до клієнта, швидка доставка запчастин, помірні ціни при гарній якості робіт! Рекомендую”
“Дякую за професійну організацію квартирного переїзду. Машина та вантажники приїхали вчасно, не розтягували, швидко завантажили сумки та меблі та перевезли. За часом і грошима вийшло навіть менше, ніж ми прораховували. Дякую!”
“Чудове відділення НП, завжди привітний персонал, швидке обслуговування.”
“Диспетчери приємні та відповідальні, це дуже важливо, адже правильно прийнятий запит клієнта диспетчером та його позитивний настрій – запорука початку позитивної співпраці. Що стосується подачі машин, це відбувається вчасно, і при цьому бувають затримки, але тут дуже важлива робота диспетчера та його взаємозв'язок із клієнтом, а вона повторююсь хороша! Водії приємні, машини чисті! Ну і, звичайно, вишенькою на «торті» є дисконтна програма таксі «Дніпро». Рекомендую.”
“Всі замовлення отримуєш вчасно.”
“Плюсів багато: персонал, швидкість, вміння вирішувати проблеми і тд. З мінусів для мене - дуже маленька парковка. В цьому плані місце вибране не дуже вдало”
“Нова пошта - зручно, швидко, ввічливо і комфортно.”
“Позитивні враження від відвідування. Швидко обслуговують, Wi-Fi завжди працює. Чисто і охайно.”
“Чудовий сервіс з підбору запчастин до іномарок. Кваліфікований спеціаліст все ретельно підібрав. Запчастини привезли протягом 2 годин. Рекомендую”
“Нещодавно вперше скористалась послугами даної компанії,залишилась дуже задоволена.Автобус чистий і комфортабельний,під сидінням є спеціальна підставка для ніг.Автобус до аеропорту приїхав навіть трішки раніше. Обов'язково буду їхати ще”
“Доброго дня.Дуже часто отримую посилки на цьому відділені тому Хочу залишити подяку всім співробітникам відділення .Співробітники завжди доброзичливі, завжди допоможуть ,та порадять як краще .На відділення завжди чисто та відсутні черги ..Завжди задоволена обслуговуванням операторів .Дякую Керівнику за прокладену роботу з співробітникам .”
“завжди чудовий сервіс! Це має бути відділення #1 у Білогородці!а не той гадюшник, що на вулиці Осінній”
“Відділення просторе. Багато менеджерів, так що черг практично немає. Обслуговуванням задоволена,терміни доставки товарів мінімальні. За це дякую.”
“На вигляд просте відділення , але обслуговують на високому рівні . Всі співробітникі привітні поважають клієнтів . И ще саме головне дуже справно і впевненно відповідають на всі питання. Саме гарне відділення в бориспільскому районі Всім совітую”
“Дуже зручне відділення для жителів села, черг нет.Можно відправити і отримати посилки до 30кг, упакувати їх на месте.Есть послуга зняття грошей з карти.”
“Швидке обслуговування, персонал ввічливий, відділення великого розміру.Є примірочні, є розетки,я розмальовки дітям, є 3-4 каси.”
“Хочу подякувати керівництву цього відділення та працівникам, які були на зміні 13.08. Під час відправлення габаритного замовлення з іншого міста працівники халатно поставилися до пакування вмісту, через що він був пошкоджений. Завдяки оперативним діям Павла та керуючої відділення було повністю відшкодовано витрати на ремонт цього пошкодження.”
“Дуже добре місце, працівники гарні, обслуговують швидко наскільки тільки можливо й завжди добровізчлеві.”
“Найкраще відділення НП із тих в яких я була. Дуже класний персонал. Близько 10 людей обслуговує (в різні часи), і всі ввічливі і завжди допоможуть, якщо потрібно.”
“Дуже задоволена відвідуванням клініки! Професійний підхід, уважне ставлення до проблем з улюбленцями. Особлива подяка Миколі Олександровичу за професіоналізм у своїй справі! Дякую, за дбайливе, турботливе ставлення до моєї кішечки Маші усім лікарям клініки!”
“Найкраще відділення. Завжди все швидко, професійно. Допоможуть у вирішенні будь-якого питання. Замовлення роблю тільки на це відділення хоч і не дуже зручно, але вони найкращі. Всі привітливі і ввічливі. Всі хлопчики і дівчатка просто супер.”
“Дуже файне відділення! Кращій персонал ! Завжди чисто та завжди підкажуть та допоможуть по всім питанням! Завжди привітні! Дуже дякую! Так тримати! Кращі!”
“Певно саме ідеальне відділення. Дякую за якісне обслуговування.”
“Кілька разів забирала посилки, все добре, швидко, проблем не виникало. До працівників відділення питать нема, а от до керівництва є і багато. Чому на зауваження про втомлених, побитих життям працівників замість покращення умов праці починається розпитування "дата, час, накладна"? Це щоб знати кого змушувати імітувати радість на роботі? На адекватній роботі всі працівники похмурими та втомленими бути не можуть.”
“Надійна транспортна компанія, з гарним сервісом. Дуже зручне розташування. Із мінусів - немає де припаркувати машину, частіше всього з парковкою виникають складнощі. Подобається 60 відділення привітністю операторів, якщо важке відправлення, то вантажники залюбки допомагають донести до машини. Нещодавно у цьому відділенні відбулися деякі приємні зміни, повісили нову рекламну вивіску та в самому відділенні замінили старі меблі на нові)”