Відгуки

  1. Master of Lupanars ★☆☆☆☆

    Iнодi душе смачно, iнодi краще викинути. Досьогоднi це було ок, але пiсля марнування 300грн на пiццу яку неможливо було вжити тому, що залили гострим солодким соусом до верхiв, а в пiдтримцi сказали "ну ми не бачимо що там залито, вашi проблеми" - це "нi" вiд мене, тiльки хамовитостi ще не вистачало, дякую. Що цiкаво - це я вперше звернувся до пiдтримки за 50+ замовлень.

  2. Саша Лисенко ★★★★★

    Чудове місце для любителів суші! Персонал уважний і привітний. Страви подаються швидко, усе свіже та смачне. Особливо сподобались роли з лососем просто неймовірні! Обов’язково повернусь ще. Рекомендую!

  3. Андрій Базилевич ★★★★★

    Замовляв суші — усе дуже смачно та свіже.Роли акуратно скручені, риба якісна, рис не переварений. Однозначно замовлятиму ще!

  1. Дар'я ★☆☆☆☆

    Замовили сет суші, чекали на замовлення 40хвили, прийшовши до дому отримали неприємний подарунок у вигляді таргана!!!! Який зручно сидів у серветках! На мій погляд це дно!

  2. Шадріна Катерина ★☆☆☆☆

    Чекали більше години, віддали ось таку піцу. Персонал жахливий, посміялись з нашого очікування та зневажливо поводились до нас. Дуже не сподобалось.

  3. Владислав ★☆☆☆☆

    Ресто-престо совершило невозможное. Брал самовывозом, заказал на месте. За 45(!) минут готовки испортили сырную(!!!) пиццу. Пицца сухая, сыр не расплавился. Обслуживание без масок и элементарной вежливости. За 140 гривень и почти час ожидания под дверью подавать "корки с пяток" вместо сыра это перебор. Настоятельно рекомендую обходить это место стороной.

  1. Viktoria Grechan ★★★★★

    Дуже смачна піца багато років замовляємо. Навіть подобається дитині. Хоча до піци відноситься не дуже але тут дуже смачно говорить. Спасибі Повора.

  2. Anna Krishtalevich ★★★☆☆

    Замовили через Глова. Доставили швидко, все було тепле. М'ясна піца хороша. Фірмова - на любителя. А ось роли розчарували: їх супроводжує запах метеоризму кишечника (прощу прощення, але інакше описати неможливо), на смак теж нестерпні. Хотілося б ними нагодувати кухаря, адміністратора і господаря закладу. Випила сорбенти, бо страшно, що в туалеті буде смердіти так само, як і поруч з цими ролами. *** Подзвонив керуючий закладу, вибачився. Сказав, що у них ціла партія смердить васабі і вони вчора всім замінювали роли (що дуже дивно, адже ми замовили вночі і вони вже знали про проблему). Запропонував надіслати інший рол. Але без відкликання ніхто б і пальцем об палець не вдарив би. Неможливо не знати про таку проблему. Невже запах фекалій на кухні нікого не збентежив? Або вони сподівалися, що і так зійде? Друга спроба виявилася кращою. Ролл цілком хороший на смак. Пахне рибою. Порадували. Загалом, даний заклад рекомендую тільки тим, хто любить ризикувати, бо невідомо, що їм наступне поставлять зіпсоване і що вони підсунуть клієнту.

  3. Jeck Merison ★☆☆☆☆

    В Україні варто знати рідну мову

  1. Юрий Гий ★★★★★

    Рекомендую всім попробувати СЕНГВИЧ 1. Сочна ситна. Смакота

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Resto-presto?

Resto-presto знаходиться за адресою вулиця Семена Палія, 86, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Resto-presto?

Зв'язатися з Resto-presto можна за номером телефону +38 (063) 192-24-14

Як можна дістатися до Resto-presto?

Дістатися до Resto-presto можна за посиланням

Advertisements