Відгуки

  1. Татьяна Зазуляк ★★★★☆

    Зайшла сюди спеціально, щоб змінити оцінку. Раніше це була 1, бо було надзвичайно брудно, високі ціни, завжди працювало не досить кас. Зараз ставлю 4, бо зробили хороший ремонт, розширили асортимент. Але тісно, з возиком ходити нереально. І ціни на більшість товару таки зависокі. Парковка малувата. Такий собі "магазин біля дому". Не для великих закупок. Респект персоналу: уважні і привітні продавці у відділах, касири акуратні, швидкі та професійні. Товар виставляється добре.

  2. Артем Чистіков ★★★★★

    Гарний магазин, наявні автоматичні каси. Бракує тільки сканерів для перевірки ціни

  3. Алексей Синько ★★☆☆☆

    Гарний ремонт, супер я би сказав. На морепродуктах часто лазять мухи і на що продавцем все одно. Овочі часто попадаються гнилі, що значає продавці вчасно не перебирають їх. Як на мене раз такий магазин виділив кошти на ремонт, то міг би і підтримувати чистоту. На вітринах. Адміністрація магазину не контролює це все, або вони все знають і не звертають увагу, або на просто на це все закриваються очі.

  1. Cent Urion ★★★★☆

    Супермаркет має великий асортимент, добрий персонал. Але бувають страшенні черги у годину пік. Ціни достатньо демократичні.

  2. Даша Григор‘єва ★★★★☆

    Зручно, персонал допомагає, черги на касі відсутні. Дякую за швидке та якісне обслуговування.

  3. O.V. Pustovit ★★★★☆

    Дорого відносно АТБ і інших мереж. але розташування зручне. цим і беруть )

  1. Крістіна Малашта ★☆☆☆☆

    Завжди намагаюсь передивлятися чек після покупки але бувають моменти коли не встигаєш і сподіваєшся що касир пробиває все на совість. Замість двох покетованих кав пробили 22 і звісно побачила це я вже занадто пізно. Не дуже приємне враження після такого візиту, довіри до уважності касирів більше нема

  2. КіддіКлінік ★★★☆☆

    Великий вибір товарів але ну дуже великий мінус немає консультантів в кого що не запитай ніхто нічого не знає, я запитала у 4 працівників фрешу де ваги для цукерок і ні один не знав. Люди ви там нащо працюєте??? А так супермаркет як супермаркет.

  3. Юлія Колганова ★★★☆☆

    Заїзжаю сюди лише придбати обідній перекус. Фреші - дивні сурермаркети. Начебто і асортимент нормальний, і ціни не високі, але в мене завжди залишається відчуття недоприбраності. Якось воно все неорганізовано. Ціни дійно дуже адекватні, протермінованої продукції мені також не траплялось.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фреш?

Фреш знаходиться за адресою вулиця Іллюши Кулика 114Ж, Дніпровський район, 73028 Херсон, Херсонська область, Україна

Який номер телефону Фреш?

Зв'язатися з Фреш можна за номером телефону +38 (080) 050-22-77

Як можна дістатися до Фреш?

Дістатися до Фреш можна за посиланням

Advertisements