Джем
“Зручний магазин, привітний персонал, вибираєш сам товар (береш з полиць) потім на касі оплачуєш, це дуже зручно, тому що не дуже зручно чекати продавщицю пів години і пальцем показувати на товар, який розташований на відстані 2 м, продукти завжди свіжі, великий асортимент.”