Мафальдине з 3 видами креветок - їх там і було всього 3, подаватися планувалися з вершковим соусом, але по факту 3 літри олії від кількості якої аж нудота почалася. На смак просто безвкусні макарони з жиром. Не дарма у суботній день там пусто. Офіціанти молодці і хлопці і дівчата.
Фотогалерея
Відгуки
-
Svetik Romanova ★☆☆☆☆
-
Ivaskor Skoriva ★★☆☆☆
Равіолі це блюдо важко ними назвати, полусире, товсте тісто, явно довго лежали в морозилці. Ще брали спагеті ну дуже дивний смак, не сподобалось. Розчарування. Мохіто і лимонад смачні.
-
Aleksey ★☆☆☆☆
Орзо з креветками у вершковому соусі. Дуже не смачно, як на вигляд так и на смак забагато солі. Креветок взагалі нема ( 2 шт) Подача ніяка. Погано.
-
Андрій Любченко ★★★★☆
Гарний ресторан у торговому центрі. Панорамні вікна відкривають ефектний краєвид на занедбане літовще. Нажаль в останній раз відвідування страва була пересоленою. Сподіваюсь в майбутньому таких проблем не буде
-
Вітер (Вітер) ★★★★★
Кухня відмінна! Досить цікаве меню і готують якісно. Трохи дивне відношення адміністратора, клієнт може зачекати поки я перекладаю папірці...
-
Kateryna Holeiko ★★★★☆
Прошу керуючих рестораном переглянути організацію доставки з ресторану. Наразі єдиним можливим варіантом є замовлення особисто вже в закладі. Це не зручно ні в реаліях сучасного життя, коли час очікування замовлення можна провести з більшою користю, ні в час пандемії, коли не хочеться сидіти годину часу в переповненому людьми просторі. Дуже неприємно, коли при спробі замовити піцу по телефону, мені завідома оголошується недовіра: «люди не забирають готові замовлення, від чого страждає заклад». Я не маю відношення до непорядних людей, з якими раніше мав справу Parmigiano і хочу мати можливість раціонально розпоряджатись своїм часом. Мене розізлила ця ситуація. При всьому моєму задоволенні кухнею закладу і бажанні часом потішитись смакотою, немає бажання стикатись зі складнощами в такому банальному питанні. Сподіваюсь, моє зауваження візьмуть до уваги)
-
Дмитро Дячук ★☆☆☆☆
Замовили тільки макарони з куркою і грибами, так як зайшли щоб дружина пообідала. Будьте готові, що за 150 гривень вам принесуть макарони з мінімальною кількістю грибів, соусу та підсушеної курки, ще й подача як вдома.
-
Игорь Чернышев ★★★★★
Дуже смачно та доступно
-
Н К ★★★★★
Надзвичайно смачно! Ресторанчик новий і як для торгівельного центру має дуже високий рівень обслуговування. Столиків багато, приміщення просторе, гарний інтер'єр і чудовий вигляд з вікна. Класична піца Маргарита на стільки бездоганна, що впевнено посідає перше місце з усіх одеських піцерій. На кухні панує чистота й порядок, а офіціанти немов метелики встигають все: і принести рахунок, і страви,і серветку забрати, і просто всміхнутись. Процвітання! І не зіпсуйтесь, будь ласка!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Parmigiano?
Parmigiano знаходиться за адресою проспект Небесної Сотні, 2, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Parmigiano?
Зв'язатися з Parmigiano можна за номером телефону +38 (068) 916-80-80
Як можна дістатися до Parmigiano?
Дістатися до Parmigiano можна за посиланням