Відгуки

  1. Роман Мукиенко ★★★☆☆

    Доброго! Чогось завжди є капля дьогтю під кінець! Чаєві це не ваш вибір, а обов'язковий розрахунок по чеку! Навівіть десять гривень не простять. Але зате підпис в чеку - за побажанням гостя. І адміністратор вам не допоможе. Тупо. Дико.

  2. Станіслав Д ★★★★★

    Неймовірний заклад! Їжа готується "з під ножа", є можливість зробити замовлення за телефоном. Дуже багато подорожував країною та бував у різних закладах але такого смачного стейку з ошийку ще не куштував. Це самий великий та смачний стейк з ошийку який я коли нибудь бачив. Дуже смачно!

  3. Marina Mihaylovskaya ★★★★★

    20 квітня 2024 була на дні народження подруги, дівочим колективом. Була тут вперше. Дуже, дуже сподобалося і мені і всім дівчатам. Зібралися на 13, розійшлися по домівках о 21:45. Не очікували, що буде так добре. Смачні всі страви, компот і лимонад, на десерт шоколадний фондан -смачний, з морозивом, такий як повинен бути, обслуговував Денис - ввічливий і приємний, наливав, питав чи все добре, пропонував вийти трошки подихати, а в цей час навів лад на столі, потім підійшов на вулиці і весело запропонував повертатися бо все стине, адміністратор також кілька разів підходила і запитували чи все добре та подобається, ввечері в суботу невелика розважальна програма, музика (діджей) гарна, потанцювали, поспівали, набалакалися.... За час війни перший раз хоть трохи розслабились, бо все не на часі. А звідки ж ми знаємо скільки в нас того часу?! В закладі празнували ще 2 весілля та кілька днів народжень. Дякую Vadi@ll ! Життя продовжується з вірою в найскорішу Перемогу! І ще при розрахунку включено 10% чайових, думаю в такий час це дуже чесно і персонал дуже старається "заробити" їх.

  1. Olè Ro tě ★★☆☆☆

    Обмануть при розрахунку!!! Кава 40 ₴, рахунок 44 ₴, оплата 45 ₴ Можу ще погодитися, за те що принесли каву і принесли рахунок за 10 кроків туди і назад нарахували обслуговування 4 грн! А от якого ЛЕШЕГО, за те що ти сам підійшов розрахуватися до бармена ще накинули 1 грн, притому що ти даєш чек для розрахунку! Я не розраховувався за стіл, але страшно уявити які накрути можуть бути в рахунку ... І мова обслуговування, взагалі не для українського заходу!

  2. Oleg Maluna ★★★★★

    Всем доволен! Супер!!!

  3. Тетяна Нужна ★★★★★

    В цьому закладі святкували ювілей. Всі гості залишились дуже задоволеними. Смачні страви, гарний інтер'єр, ввічливий персонал, шок програма у подарунок для всіх гостей.

  1. Коля Захарко ★★★★★

    Дуже хороший заклад. Вкусна кухня чудовий персонал.

  2. Олексій Лавкін ★★★★★

    Сподобалось

  3. Евгений Бойко ★★★★★

    Чудовий затишний ресторан, смачне меню, офіціант Олександр швидко нас обслужив, є дитячий літній майданчик, для сімейного відпочинку дуже рекомендую. Ціни демократичні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Vadi@ll?

Vadi@ll знаходиться за адресою вулиця Семена Палія, 90а, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Vadi@ll?

Зв'язатися з Vadi@ll можна за номером телефону +38 (093) 260-11-07

Як можна дістатися до Vadi@ll?

Дістатися до Vadi@ll можна за посиланням

Advertisements