Хамовитий персонал без бейджиків і в масках дуже зручно грубити клієнтам. Більше туди не ногою.
Фотогалерея
Відгуки
-
Pavel Aleksandrovich ★☆☆☆☆
-
Алина Телюк ★★★★★
Кращий сервіс в Херсоні! Величезна подяка Інні ресепшенист, за допомогу в консультації і дистанційної записи на прийоми. Величезна подяка Авілову І.М., стоматолога-терапевта та хірурга за супер швидкий сервіс, якість роботи і розуміння! Highly recommend the best clinic ♥ ️
-
Pup ★☆☆☆☆
Батько робив зуби в цієї поліклініки заплатили купу грошей за протезування, зуби потріскалися видно штирі! якість жахливе, несоветую
-
Alena Kraevskaya ★☆☆☆☆
Обходьте цю недоклініку стороною. Мені так «полікували» зуб, що він у мене болів потім ще близько тижня. Подзвонила, мені відповіли: випийте німесіл. Тобто після звичайної пломби так повинно бути або я чогось «не розумію»? Плюс я відчувала, як мені не пломбу підпилюють, а вже й зуб, але природно сказати нічого не могла, так як відкритий рот і наркоз. Потім вже вдома розглянула, що дійсно зуб став нерівним. Лікар на наступний день пішов у відпустку, тому йому я нічого пред'явити не змогла. Шкодую, що не поставила вимогу про чек, так як в картці записи про лікування теж не виявилося. Мені запропонували записати мене до іншого лікаря. Природно, я відмовилася, ще й за такі гроші. Одна пломба мені обійшлася в 610 грн Сьогодні потрібна була довідка від тому, що лікування було все-таки виконано. Щоб її взяти, знадобилася година очікування і істеричні крики лікаря, що він не зобов'язаний. Через час звичайно охолов і вибачився, але вибачте, це нормальне ставлення в приватній клініці? Не думаю. Лікар Віктор Анатолійович. Висновок один: ні ногою більше туди. Шкода, що тут у відгуках мінімальна оцінка 1, інакше поставила б менше
-
Yana Dediukhina ★☆☆☆☆
Перший раз робила відбілювання Air Flow і чистку в травні 2018 у лікаря з 4 кабінету (чоловік)!! Прийшла сьогодні на ту ж процедуру, потрапила до жінки з 5 кабінету!! Зробила жахливо! Десна роздерла і при цьому скаржилася, що кровить! Зуби не побіліли не на один тон, це як?!Air Flow відбілювання але лікарка мені ця почала стверджувати що це не відбілювання!! і в 4 кабінеті мені все робили довше і дбайливіше, тут же халатно і швидко не дивлячись на мої побажання! Різниця вся на фото в рожевому я робила у травні! у чорному зараз!!
-
Marina Vedmed ★★★★☆
Ціни кусаються, однак виконують роботу якісно. Запис працює, зазвичай на свій час і потрапляєш до лікаря.
-
Maryna Vedmid ★★★★☆
Ціни кусаються, однак виконують роботу якісно. Запис працює, зазвичай на свій час і потрапляєш до лікаря.
-
Марина Иванова ★★★☆☆
Працюють лише у будні дні, за графіком що й у більшості населення. Безготівкового розрахунку (можливість оплатити карткою) немає! Мобільного робочого телефону немає, тільки один стаціонарний, і те, на якому сьогодні півдня дзвоню, щоб записатися, ніхто не бере слухавку. Якась совдепія, а не сучасна клініка.
-
Anastasiia Butuzova ★★★★★
Якісна робота, що не дає втратити зуби))) в інших клініках працюють на свою кишеню, не думаючи про те, що своєю роботою ви з часом втратите зуб. У цій клініці працюють на репутацію! пломби тримаються більше 10 років (перевірено на чоловіка)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ДОК?
ДОК знаходиться за адресою вулиця Потьомкінська 100, Суворовський район, 73026 Херсон, Херсонська область, Україна
Який номер телефону ДОК?
Зв'язатися з ДОК можна за номером телефону +38 (050) 910-95-22
Як можна дістатися до ДОК?
Дістатися до ДОК можна за посиланням