Cappuccino ☕❤️ Дуже полюбляю це кафе. Там завжди атмосферно, затишно, а головне дуже смачно ♥️
Фотогалерея
Відгуки
-
Светлана Кривовязенко ★★★★★
-
Алла Веленец ★☆☆☆☆
Добрий день. Сьогодні вкотре мене розчарувал цей заклад. Прийшли з подругою з коляскою , підійшли до вільного столика і тут раптом підбігає дівчина. Хто вона, співробітниця , адміністратор чи хто, вона навіть не представилася. Підійшла і сказала , що сидіти тут не можна, йдіть за інший столик на другому кінці залу, біля якого абсолютно незручно поставити коляску. На питання, чому ми не можемо сісти тут, вона сказала, що ми будемо заважати і взагалі поруч пожежний вихід (хоча вихід просто заставлений столиками і пройти нормально і так не можна). Зробила зауваження, що ми коляскою торкнулися до столу, мовляв, ми заважаємо зі своєю коляскою. Огидне відчуття, з нами спілкувалися не як з клієнтами, дивилися зверхньо, не запропонували жодних альтернатив. А просто показали, що ми зайві в цьому закладі. Хоча ніде не вказується і не пишеться, що з колясками не можна або що є хоча б окремі столики. Під час нашого минулого візиту ми приходили з коляскою і сідали рівно за цей же столик, і ніхто нам нічого не сказав, а зараз нас просто вигнали. До того ж ми чекали на нашу їжу 45 хвилин, замість обіцяних 20 хвилин (це було минулого разу) Нікому не рекомендую і сама не повернуся.
-
Helena Luchitskaya ★☆☆☆☆
Це просто ЖАХ. Завжди залюбки приходила в це кафе пообідати. Рази три на тиждень. Наразі змінився персонал і змінилась не лише якість їжі, але ставлення до клієнта! Сьогодні замовила свої улюблені роли. Мені принесли їх з простроченим імбірем!!! Він сухий такий, наче лежав місяць. Ще й прокислий. Після зауваження офіціантці адміністраторка НАВІТЬ НЕ ПІДІЙШЛА запитати що сталося. При оплаті на касі (офіціант не принесла чек) мені намагались довести, що із імбірем все "було" добре. Після того, як я сказала, що у мене залишилось фото адміністраторка трошки змінила тон розмови. Я запропонувала пригоститись імбірем, якщо вона вважає, що з ним все добре. Тому що вона доводила, що особисто перевірила те, що подавали! В результаті - я не почула навіть вибачення. Було НЕПРИЄМНО отримати такі емоції від колись улюбленого закладу. PS. Прохання- навчити адміністраторку РОЗМОВЛЯТИ МОВОЮ КРАЇНИ, ГРОМАДЯНКОЮ ЯКОЇ ВОНА Є! Це ще одна неприємна особливість нового персоналу.
-
Марианна Алексеевец ★★★★★
Брали десерти з собою, дуже сподобалися) Зайдемо ще)
-
Spaniel Joker ★★★★★
Смачний капучіно!
-
Виктория Иванова ★★★☆☆
Дуже затишно і красиво, але в меню немає десертів без цукру, тому п'ю тут тільки чай! (
-
Igor Chernyakov ★★★★★
Прекрасне обслуговування, привітний персонал, затишне місце, відмінний кави, смачні десерти, їжа на вищому рівні, приємні ціни, всім рекомендую)
-
Ярослав Erz ★★★★★
Дуже багатий асортимент, смачна кава, десерти
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Cappuccino?
Cappuccino знаходиться за адресою Кримська вулиця, 84, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Cappuccino?
Зв'язатися з Cappuccino можна за номером телефону +38 (063) 641-34-15
Як можна дістатися до Cappuccino?
Дістатися до Cappuccino можна за посиланням