Відгуки

  1. TKOTGK ★☆☆☆☆

    Одна з центральних кав'ярень, а постійно нічого немає! Немає фірмових стаканів, цукора, постійно немає інгридієнтів для авторської кави, какао. Два разу не було не то що фірмових стаканів, а стаканів взагалі, через що працівники не готували напої! Їжі також майже завжди немає, а якщо є, то в не надлежащому стані. Сама кава або середнього рівня, або жахливого. Від раф кави була взагалі у шоці, не знала, що її можна настільки споганити, було таке відчуття, що до звичайного лате додали просто якийсь сироп (це ви називаєте раф?). Власники просто забили на цю точку. Може закупівлю інгрідієнтів й повинні робити працівники (в чому я сумніваюсь), але адміністрація повинна слідкувати, щоб все було у наявності та слідкувати за здібностями своїх працвників, розвивати їхні здібності, а не ігнорувати, що якість кави гірше за автомати у супермаркетах. :/

  2. Mariia Skover ★★★★★

    Була декілька разів, категорично не подобалось. Декілька днів тому знову довелось відвідати це місце. На моє здивування якість обслуговування стало на висоті. Змінили персонал, і тепер там працюють дуже привітні та ввічливі дівчата, які до всього ще й розмовляють українською. Та і смак кави став набагато кращим.

  3. Marina ★☆☆☆☆

    Непонятно что с качеством кофе. Некачественные зерна или подгорелые. Испорченное настроение и так как это не впервые, то и мнение о кофейне тоже изменилось.

  1. Ксения Сухорослова ★★☆☆☆

    Кофе не очень. Зёрна у вас или горелые или самые дешёвые...Американо с молоком вообще не очень,оно было будто только с одной водой и горелый привкус зёрен. Раньше было лучше!

  2. Serzh “Артей” Ostapets ★☆☆☆☆

    Судячи з відгуків, не я один зустрів одну з найгірших кав'ярень. Олександра реально неосудності, що саме означає кави "софт" не пояснює, а сичить "це співвідношення" і все. Психує, меле дурниці якусь, гонору 2 відра. Віталік типу бос відразу говорить, я вас не обслужу, ви хаміте ... йдіть ... ну, якщо питання клієнта для вас хамство і вам в Падляк пояснювати, прийнято) Так ок, че. Взяв на компанію 7кофе поруч. Дуже задоволені) більше в Арома мережу ні ногою! А шкода, дуже любив їх в Києві і в Одесі. Краще б навчилися нормально обслуговувати і пояснювати меню ... Ну вітатися хоча б. Взагалі альтернативи маса, сюди краще не заходити навіть.

  3. Artur Snigur ★☆☆☆☆

    Дівчина стажер працює на "відчепись". карту клієнта аромат кави не вводить. Паніні підігріла на грилі, всередині - холодні.

  1. Vein Erlein ★☆☆☆☆

    Дівчина стажер працює на "відчепись". карту клієнта аромат кави не вводить. Паніні підігріла на грилі, всередині - холодні.

  2. Алина Гордиченко ★☆☆☆☆

    Найжахливіше обслуговування з усієї мережі, де я була! Працюють якісь малолітки, які замість обслуговування відвідувачів весь час спілкуються зі своїми хлопцями (було зрозуміло, судячи з їх спілкуванню, які при цьому не є співробітниками, а просто прийшли поговорити). При прохання додати води в лимонад, який до слова складався тільки з льоду і часточки лимона, почали іржати і "жартувати". Більше в цю Арома Каву НЕ прийду, і іншим не раджу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Арома кава?

Арома кава знаходиться за адресою вулиця Старосінна, 1, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Як можна дістатися до Арома кава?

Дістатися до Арома кава можна за посиланням

Advertisements