Арома Кава
“Смачна кава морозиво є сендвічі і солодощі. Кав ярня на 2 му поверсі і можна по дзвінку замовити каву принесуть на низ не піднімаючись. Супер для мам. Ціни середні”
Знайдено 13 результатів
“Смачна кава морозиво є сендвічі і солодощі. Кав ярня на 2 му поверсі і можна по дзвінку замовити каву принесуть на низ не піднімаючись. Супер для мам. Ціни середні”
“Чудове місце, атмосферно ) Чудовий та дуже гарний персонал )”
“Проста, комфортна, недорога, чиста кав'ярня. Без достатку модних десертів правда, але з диванами і шашками ідеально холодного вечора)) Рекомендую.”
“Була декілька разів, категорично не подобалось. Декілька днів тому знову довелось відвідати це місце. На моє здивування якість обслуговування стало на висоті. Змінили персонал, і тепер там працюють дуже привітні та ввічливі дівчата, які до всього ще й розмовляють українською. Та і смак кави став набагато кращим.”
“Дуже,гарно виглядає. Приємно,там бути!”
“Дуже ввічливий молодий хлопець ) смачні лимонади ) дитина у захваті) сказала, що найкраща Арома з усіх де була )”
“Смачно готують каву. Дуже сподобалось.”
“Невеличкий заклад, але є ще місця на дворі) приємне обслуговування, чистий заклад) все що потрібно, зважаючи на те, що каву тут здебільшого беруть з собою) Доречі, на стінах вісять симпатичні картини)”
“Дякую за гостиприємність! За чудову атмосферу! За високоякістне обслуговування! За вічливість персоналу! Все на дуже високому рівні! Я дуже задоволений сервісом і чуйним ставленням до покупців, та гостей міста!”
“Гарна смачна кава. Перебувати за 5 хвилин від залізничного вокзалу. поряд можна перекусити. Приймають карти. Обслуговування швидке. Є 3 столики зі зручними кріслами та кілька місць біля високої стійки біля вікна. В асортименті кава та чай. Чай 19 грн., кава 20-35 грн.”
“Чудова кав'ярня Смачно та недорого”
“Може прочитають. Зробити каву в 5 ранку не могли, так як милася кави машина, а не тому що це було по приколу. Перед вашим носом перерву ніхто не клеїв. І зухвало вам ніхто не отвечал.Ілі я зухвало по вікну постукала? Це ви почали стукати бачачи наклейку а потім у відповідь кричати. Тому не можу зрозуміти суть скарги. Буває таке .що кав'ярня може бути на перерві. Зрештою я людина і могла відійти до вбиральні, ви б теж скаржилися?) І суто особисто моя справа ніж мені займатися поки у мене перерва і замочуються прилади для роботи кавомашини.”