Купував 21.12. В шаурмі мясо здоровими куснями , окрім цього ще й сирі потраплялись. Прошу виправити це, бо завжди було смачно
Фотогалерея
Відгуки
-
Vlad Shulezhko ★★☆☆☆
-
Тёма Веселов ★☆☆☆☆
Замовив 6.12, 3 шаурми фірмові з сиром, забрав , в машині достав з пакету, холодний лаваш, холодна начинка не прожарєне, не можливо прокусити, на жд роблять в 100 разів смачнішу, не рекомендую
-
Anatolii Lazorenko ★★★★★
Шаурмячі сенсації або Випадковості-не випадкові! Є три місця в Черкасах де я періодично-спорадично купую шаурму: 1) маленький жовтий кіоск по бульвару Шевченка між вул.Кобзарською та площею 700 річчя Черкас. 2) великий білий кіоск біля АТБ на вул.Генерала Момота1 3) десь де-інде, де я ще не куштував. Я не вважаю себе великим шанувальником цього продукту, я не куштував у всіх точках продажу свого міста, я суджу по всій мережі за смаком в одній з них, я не відслідковую появу нових та не жалкую за закриттям існуючих , та все ж таки трохи тямлю в смаку і по дотично-побічним ознакам можу визначити, приготують мені смачну шаурму чи умовно-істівну. Пройдемся по моїм фаворитам: 3-це пошук нових кулінарних відчуттів у новому місці, коли гарна погода і душа бажає вражень. 2- точно знаєш, що хочеш саме шаурму, але готувати самому ліньки. Заїхав по дорозі додому із чергування, забрав, вдома поїв, помився і спати. Не вражає, але зібрана непогано, основні інгрідієнти присутні, навіть картопельку фрі додають, і соус наче трушний. І жовтий невеличкий кіоск Бістро, приплюснутий між закладами кава/піца та якимось мереживним шаурмонстром( простір, приміщення, столи, стільці та чогось без клієнтів). Біля кіоска завжди черга, столів, стільців нема, 1 смітник, одна пані із неймовірною швидкістю та майстерністю збирає шауху, інша-на касі і напоях. Першого разу як приїхав та не зважив на вагітних та матусь із колясками поруч, то мало вони мене гуртом не побили, що поліз без черги. І це при тому, що я таки більший ніж вони усі гуртом. Зачекав, вони отоварились і щасливі пішли гуляти далі, а я був неймовірно приємно здивований смаком. Та це ж-НАЙСМАЧНІША шаурма в місті Черкаси, на мою скромну думку. Але ж це інший кінець міста і я вирішив для себе, що братиму тут лише при оказії. Ну сьогодня та оказія якраз і вийшла. Був без сніданку у Третій міській лікарні, а потім дай думаю заскочу посмакую. Так я розумію, це не дуже й поряд, але все ж таки ближче ніж від дому , а як відомо:" скаженій собаці і кілометр не відстань." Доїхав, припаркувався і онімів: маленький жовтий кіоск зачинений. От халепа! Чого сюди перся? Заспокрївся , роздивився, помітив,що через один яскрава вивіска: Ми переїхали у зв'язку з ремонтом. Білий, пластиковий, схожий на колоАТБешний момотовський. Ну ладно поснідаю. Хрустка картопелька, прижаристі соковиті шматочки м'яса, кефірно-часниковий соус, салат із різнокольорової капусти, задоволення ніби смакуєш веселку із шашликом з єдинорога! Неймовірно! І так співпало, що коли підходив викидати серветку , то чи власник чи партнер сьорбали каву із поваркою , бо повариха чи кухарка звучить якось совково. Подякував за неймовірну страву, перекинулись, кількома слова і запитую: " І де ви ще є? Бо шаурма смачна але ж неблизька." І мені перелічують: Вокзал,..., Міленіум, Луначарка. -Стоп, як Луначарка?! Та я ж брав там позавчора. Там та і рядом не лежала! Тут же зашкваринки, тут же хрускіт картопельки. - Ну правльно мені кажуть, тут же найбільше душу вкладають. Тож дякуємо, приходьте ще." Пішов я в думах тяжких ,як же так: рецепт один, інгідієнти з одного складу/виробника ,а на виході такий різний продукт. Чи то справа в обладнанні, чи в руках , а може у відношенні до справи?! А потім для себе почав пригадувати та віднаходити спільне: назви став, кількість страв в меню, ціна-думав це формат, подібність смаку соусу- думав це централізованість закупки, добра перетравлюваність- особливості моєї ШКС. Моя вибірковість- інших виробників ігнорою, а тут (на Момота) все таки періодично беру. Пазлик склався: - ладно повірю, що ви одна мережа, але біля Сімсотки однозначно смачніше!
-
But BULIT Bit Dult ★★☆☆☆
На жаль, залишився дуже неприємний досвід після відвідування цього закладу. Хот-дог виявився зовсім неїстівним: булочка тверда, до складу без жодної причини додали буряк, який повністю псує смак, ще й з неприємним присмаком риби чи старої олії. Окремо про чистоту — у приміщенні брудно, на кухні видно жирний, невимитий гриль, працівники без шапочок, скрізь сліди жиру й неохайність. Таке ставлення до їжі й гігієни абсолютно неприпустиме для закладу громадського харчування. Сподіваюся, адміністрація зверне увагу й наведе порядок, бо в такому вигляді продавати їжу просто соромно.
-
DEAD lol ★★★★★
Дуже смачна "фірмова" шаурма. Але будьте обережні: можете не доїсти, вона дуже ситна. М'ясо якісне, ніби. Ну мені подобається.
-
Владислав Хотунов ★★★★★
У кожного міста є свій унікальний кіоск з приготування вуличної їжі, так от у Че це саме тут))
-
Артём Нечта ★★★★★
Все дуже смачно .
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Шаурма Bistro?
Шаурма Bistro знаходиться за адресою бульвар Шевченка 409, Придніпровський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна
Як можна дістатися до Шаурма Bistro?
Дістатися до Шаурма Bistro можна за посиланням