Живу поруч, кожен день відвідую цей Амбар. Працівники дуже привітні та усміхнені.Але сьогодні склалася в край не приємна ситуація(Речі залишила в ячейці під номером 19 і пішла за покупками,прихожу,ячейка відкрита і стирчить ключ від ящика номер 20,речі слава Богу на місці,але як це розуміти???Добре там був пакет з продуктами,який нікому не пригодився ,але якщо б я там залишила сумку з грошима,хто б за неї відповідав?Сказали б сама винувата!
Фотогалерея
Відгуки
-
Iren Venskih ★☆☆☆☆
-
Ирина Псуненко ★☆☆☆☆
Сьогодні купляла сосиски в упаковці, на вигляд надута упаковка, срок придатності 31.10.25. Сьогодні на хвилинку 02.11.25. Такі ситуації в цьому магазині не перший раз. Перед цим купляла шинку, був кусочок запакований, попросила у продавця, вона важить, питаю коли привезли каже учора, а стікери на упаковці зваженого куска був днів так три назад. Брехня постійна. З хлібом таж сама ситуація, можна купити з пліснявою. Добре, якщо людина звертає увагу. А якась старенька людина може цього і не побачити....
-
iris.s ★☆☆☆☆
Магазин , де людям всеодно на війну, та на ситуацію в країні, де не можна знайти з собакою на руках, коли летять шахеди
-
Юлія Ткачук ★★★★★
Дуже гарний магазин. Поруч з роботою. Є все і в асортименті. Свіжі фрукти та овочі, сири, ковбаси, великий вибір хліба та кондитерки. Ціни приємні. Продавці ввічливі. В магазині чисто, охайно. Рекомендую.
-
Оксана ★☆☆☆☆
Нещодавно моя донька купила в даному магазині "роліні". Дати виготовлення і терміну придатності не було вказано. Зазвичай викладається продукція яка виготовлена в день продажу, але напевно не в цей раз. І "цей раз" настав. З'їла моя донька цей роліні ввечері, а зранку в неї почалося блювання. І тривало більше суток. Їсти вона нічого не могла, бо все йшло в унітаз, та ще й болісно. Жила моя дитина сутки на воді. На слідуючи сутки ми вже збиралися в лікарню. На щастя нас врятувало Боржомі, та Поляна квасова. Тому НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ купувати продукцію власного виробництва в магазині Амбар, особливо по пр. М. Лушпи
-
антон антоненко ★★★★★
Великій вибір. Чисто, світло, приємний персонал
-
ОСТАП ЧЕСНИЙ ★☆☆☆☆
Ціни не співпадають з цінниками на прилавках!!! На касі одне хамство, просив повідомити ціну окремо за консерву , а окремо за кетчупи , знаючи що ціни можуть бути інші ніж на цінниках(звичайно більші) то касир в хамській формі сказала , що в чеку всі ціни можна побачити. Фото додам пізніше. Асортимент товарів більш менш гарний, АЛЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПОКУПЦІВ ЖАХЛИВЕ!!!!!!!!!!!!
-
Artem Meleshko ★★★★★
Невеликий продуктовий магазин. Є все, що потрібно. Чистий магазин з нормальним вибором продуктів та напоїв.
-
Fiona Ua ★★★★★
Персонал привітний, чисто але в вечері велика черга
-
Алена Ситниченко ★☆☆☆☆
Постійно придбаю продукти в цьому магазині, сьогодні хотіла придбати цукерки на ціннкику стояла сума 15,88 на касі касир сказав, що до сплати 29 грн Вирішити ситуацію не вдалося. Шкода... .... Залишила скаргу, Сподіваюсь відреагують.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Амбар?
Амбар знаходиться за адресою проспект Михайла Лушпи 29/1, 40000 Суми, Сумська область, Україна
Як можна дістатися до Амбар?
Дістатися до Амбар можна за посиланням