Відгуки

  1. Viktoria Nasypaiko ★☆☆☆☆

    Придбала в «Золотому Віку» кільце з діамантовими доріжками - і це повне розчарування. Камінці випадають кожні пів року. Перший ремонт зробили по гарантії, але під час повторного звернення вже відмовили. Після їхньої експертизи все стало ще гірше: почали хитатися ще пʼять каменів. Сказали, що це механічне пошкодження, але інший спеціаліст цього не підтвердив. Замість нормального сервісу мене направляють у сторонні місця на експертизу та до своїх юристів. Складається враження, що магазин просто уникає відповідальності за якість власних виробів. Не рекомендую!!!!!

  2. Володимир ★★★★★

    Хочу сказати дякую дівчатам. Я прийшов не знаючи чого хочу, проте продавець мені запропонувала комплект з діамантами, дівчата допомогли приміряти на себе. Я залишався задоволений якістю обслуговування, швидкість та привітністю. Я такої задоволеної дружини, ще не бачив. Дякую, тепер тільки в цей магазин Я буду повертатися.

  3. Вікторія Рисак ★★★★★

    Відвідала магазин "Золотий Вік" у ТРЦ Лавіна – залишилася дуже задоволена! Великий вибір прикрас, привітний і професійний персонал, який допоміг підібрати саме те, що шукала. Атмосфера приємна, все чисто та охайно. Обов’язково повернусь ще раз! Рекомендую!

  1. Павел Дацко ★★★★★

    Хороший магазин. Дружині подобається асортимент а мені ціни

  2. Murchik Johansson (УСА) ★☆☆☆☆

    Обрали сережки у яких була хороша знижка, поки оформлювали нам сказали, що ця модель вже заброньована. Порекомендував поїхати в інший магазин (на кільцевий). Поїхали - а там сказали, що ця модель не має такої знижки і дорожча на 700 гривень. На сайті взагалі інша ціна.

  3. Dmitro Melnik ★☆☆☆☆

    Зайшли в магазин в ТЦ «Лавіна»,ніхто не підійшов з консультантів,в магазині людей не було взагалі,покликали консультанта,вибирали сережки для племінниці! Попросили перейти консультанта на українську мову для зручності спілкування,на що отримали грубу відповідь,що переходити вона не буде на українську мову,їй зручно так, і української мови вона не розуміє! Поводження було зверхнє і хамське! Далі ніякого настрою обирати і тим паче купувати у даному магазині будь-що не було! Як виявилося,вона ще й керуюча магазину! На місці керівництва, доречно би було би звернути увагу на таких працівників! А ми туди не повернемось точно!

  1. Дмитро Росс ★☆☆☆☆

    Можливо реклама і робить Золотий Вік популярним, але тільки не у цьому магазині. Принісши гроші вже за замовлений товар, я зустрівся з повною неадекватністю продавців. Мало того що ціна змінювалась декілька разів, так ще й не на користь клієнта. І це при внесеному завдатку, інформації про ціни в інтернеті та зі слів самих працівників, що ціна змінюватись не буде. І на додачу слова "Но Вы нам уже должны!!!! "(я ж завдаток дав - значить я вже "должен" купити) мене просто шокували. Як? Як можна випустити клієнта з грошима? Можливо треба встановити якість кращі критерії з підбору персоналу? І ПОМІНЯЙТЕ ВІДНОШЕННЯ ДО КЛІЄНТІВ!!! Ми вам нічого "НЕ ДОЛЖНІ"

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Золотий Вік?

Золотий Вік знаходиться за адресою ТРЦ Лавина Молл, вулиця Берковецька, 6, Kyiv, Україна, 01001

Який номер телефону Золотий Вік?

Зв'язатися з Золотий Вік можна за номером телефону +38 (080) 030-25-05

Як можна дістатися до Золотий Вік?

Дістатися до Золотий Вік можна за посиланням

Advertisements