Взяли 2 десерти, один з них Золотий ключик, вдома скуштувати, відчули посторонній присмак, зняли шоколад- тістечко все в плісняві!!!! Дякую, Вероніка, що нагодували нас пліснявою!!!Завтра чекайте назад,травіться самі!!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Marta Mykhailovska ★☆☆☆☆
-
Michael Kleymionov ★★☆☆☆
З атмосферою все ок, в закладі презентабельно, у стилі ресторації. Ніби і яблучний пиріг з какао смачні. Дівчата все приносили без затримок. Але все зіпсувала муха у вітрині, коли вже збирався розраховуватись. Може з іншого боку її не видно?! Але сама по собі вона нікуди не подінеться. Одразу виникає думка - що ти зʼїв? Фотографувати не став. Навіть для закладів нижче рівнем таке не припустимо.
-
Анна Д ★★★★☆
Атмосферно) Літня площадка невеличка,але затишна,зелена) Всередині закладу цікаво,раджу зайти на каву в турці.З їжи замовляла сирник та Наполеон,ціни вказані за 100 гр.Ціни вище середнього.Сподобався Наполеон торт та кава,сирник не дуже. Обслуговування добре.
-
Lilya Tserkovna ★☆☆☆☆
Немає поваги до клієнтів, з каси адміністратор кричить «Зупиніться, покажіть сертифіка!». Книги скарг та пропозицій немає, бо за словами адміністратора «це зараз не актуально».
-
Юлія Юлія ★★★★★
Завжди знала, що "Вероніка"-це відмінна кондитерська.Але не тільки, це ще і дуже добрий ресторан! Було смачно і ситно, дякую.
-
Лена Радовенчик ★★☆☆☆
Єдине Заради чого можна сюди прийти -це заради випічки. Обслуговування далеко від ідеального!40 хв очікування на сніданок і принесли не те!хоча твердо переконували що замість седвіча з хамоном я замовляла сендвіч з куркою та сиром:)потім таки поміняли ...наступного разу - те саме до години несуть замовлення,ну але хоч те,що замовили. Офіціантки не надто приємні жіночки... Останній похід закінчився харчовим отруєнням ...тадам..:)ну він був і останнім:)
-
Ksenia Donets ★☆☆☆☆
Їхали до Львову і мріяли зайти сюди і посмакувати смачними десертами… але… по перше: зайшовши, нас зустріли невдоволені касири, на кожне наше питання відповідали огризаючись і грубо! Ховалися за прилавком. Видно, вони нас і не слухали. Замовлення принесли не вірно, але то не страшно, потім все поміняли. Але з яким видом! Закочували очі і фиркали . По друге: кава була просто огидною! Пити її було не можливо. По третє: десерти, те , за ради чого ми туди їхали ! Десерти дуже посередні. Якогось задоволення ніхто з нас не отримав! А нас було троє дітей і троє дорослих! Діти десерти навіть не доїли!!! Діти! Які обожнюють смаколики! Далі ми пішли розраховуватися і це теж було не легко! Наплутали все, але то не біда, ми сказали , що саме замовили , але і тут вони фиркали і закочували очі! На скільки ми чекали зустрічі з Веронікою, на стільки ж ми розчарувалися в ній! БІЛЬШЕ! НІКОЛИ! НІ НОГОЮ ТУДИ! НАЖАЛЬ…
-
Дана Пшеничняк ★★★★★
Як завжди дуже смачно і дорого))))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Вероніка?
Вероніка знаходиться за адресою проспект Шевченка, 21, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Вероніка?
Зв'язатися з Вероніка можна за номером телефону +38 (032) 298-60-28
Як можна дістатися до Вероніка?
Дістатися до Вероніка можна за посиланням