Вероніка
“Завжди знала, що "Вероніка"-це відмінна кондитерська.Але не тільки, це ще і дуже добрий ресторан! Було смачно і ситно, дякую.”
Знайдено 6 результатів
“Завжди знала, що "Вероніка"-це відмінна кондитерська.Але не тільки, це ще і дуже добрий ресторан! Було смачно і ситно, дякую.”
“Хороший невеличкий заклад. Зручно розташований в приміщенні терміналу аеропорту. Гарний асортимент солодощів а особливо морозива. Є дуже смачний сорбет з манго, раджу скуштувати. Персонал привітний, описаних тут у відгуках "кислих мін" не помітив.”
“Недорого, якісно, смачно, по домашньому, рекомендую.”
Grand Barbershop у Львові, в Сихівському районі на вулиці Стрийській, — це місце, куди приходять не просто підстригтися, а й відчути сервіс та атмосферу. Тут створили сучасний барбершоп із затишним простором, чистотою та уважним ставленням до кожного гостя.