Відгуки

  1. Olesia Pankeieva ★★★★★

    Гостинний, затишний заклад, смачний том ям та вок. Дякуємо за комплімент гостям! Персонал ввічливий і не навʼязливий, дякуємо за чудово проведений час!

  2. Igor Ghost ★★★★★

    Заклад сподобався, спочатку насторожились, бо в закладах по сусідству була купа людей, а тут ми одні, проте вся увага офіціантки була для нас) швидко і смачно все приготували, окрема подяка за комплімент від шефа - дрібниця а приємно

  3. Юля Гавор ★☆☆☆☆

    Відвідували ваш заклад і, на жаль, залишилися дуже розчаровані. Замовляли класичний том’ям — він був настільки гострий, що повністю перебивав смак самої страви. Єдиний плюс — креветки були великі, 5 штук у порції, за це дякуємо. Також брали курку в кисло-солодкому соусі — м’ясо було схоже на варене, зовсім несмачне. Рис — холодний і абсолютно без смаку. Окремо хочемо згадати курку у світ-чилі — страва була взагалі не смачна, без жодного вираженого смаку. Макарони — жахливі, не протушковані, нагадували недоварену пасту. Не рекомендуємо. Нас було двоє, ми замовили три повноцінні страви, але все одно залишилися голодними. Порції дуже маленькі — приблизно по 180 г, ми зовсім не очікували такого. І ще один неприємний момент: коли виходили, помітили, що на сусідньому столику ту саму курку в кисло-солодкому соусі подали у порції майже вдвічі більшій, ніж у нас. Також хочемо додати , що усі давали комплімент до страви , а про нас забули , але в чеку він був( Загалом — дуже розчаровані. Чи завітаємо сюди ще раз? Однозначно ні. Були раніше на інших локаціях — завжди залишались задоволені. Але на Кривій Липі — 0 з 10. Жаль , що не зробили фото самих страв(

  1. Anastasiya Kyzyma ★★★★★

    Тут найсмачніший рамен у Львові❤️ Дуже подобається цей заклад, класна атмосфера, привітний персонал, готують все швидко та дууже смачно Всім рекомендую!

  2. Алина Марчук ★★★★★

    Смачний рамен, але сам заклад дуже маленький, стояв сильний дим, мабуть, через те, що кухня і зал для гостей в одній кімнаті і витяжка добре не працювала, було не дуже комфортно. Раджу цей заклад, якщо брати їжу із собою, або ж якщо потрібно десь швидко перекусити Скористалася сертифікатом, дякую, все сподобалось

  3. Liana ★★☆☆☆

    Поки що найгірший рамен, який я куштувала у Львові. Не коштує своїх грошей. До цього часто була в Джині та Мо. Бульйон завше розмішують з соєвим соусом, але тут немає не те, що наваристого бульйону, а й просто бульйону, є лише суцільний соєвий соус. Деякі саме так полюбляють, але тут не дають вибору вибрати або суцільний соєвий соус, або розбавлений з бульйоном. Тому допити весь рамен через соєвий соус неможливо. Дуже мало інгредієнтів в порівняні з иншими раменами. Напої доволі дорогі. Але при цьому лимонад сильно розбавлений з водою \ льодом, смаку майже не відчувається, коли вип'єш половину напою. Стіл на вулиці липкий, його ніяк не прибирають. Довелося протирати самостійно серветками. Офіціантка весь час у всіх запитує, чи клієнтам сподобалося, довелося лише посміхнутися у відповідь, щоб не образити дівчинку. Місця в середині дуже мало, але мені сподобалася атмосфера з баром, як в Японських рамених. Також з плюсів відзначу те, що у рамені з морепродуктами є камабоко. За се + 1 бал

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Tiki Ramen?

Tiki Ramen знаходиться за адресою проїзд Крива Липа, 9, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Tiki Ramen?

Зв'язатися з Tiki Ramen можна за номером телефону +38 (068) 525-06-72

Як можна дістатися до Tiki Ramen?

Дістатися до Tiki Ramen можна за посиланням

Advertisements