Sushi Mako
“Не можу погодитись з попереднім відгуком!Так як потрібно розуміти,що більшість доставок 31.12 працює на передзамовлення,ажіотаж шалений!Ми замовили завчасно і залишились мегазадоволені!Як завжди все дуже смачно,вчасно і якісно!Не звертайте увагу на несправедливі коментарі!”