Відгуки

  1. Vladyslava ★☆☆☆☆

    У магазині дуже холодно. Перебування з дитиною некомфортне. Прошу вжити заходів і забезпечити нормальні температурні умови.

  2. Алена Б. ★★☆☆☆

    Раніше були приємні продавчині, зараз потрапляю весь час на дуже непривітну молоду продавчиню ( включила в чек великі кіндери, які не брали, грубо відповідає). Обслуговування на дуже низькому рівні.

  3. Оля Куд ★★★★★

    Приємне враження, велика подяка продавцю іграшок, молоденька дівчина з довгим волоссям дуже мила і привітна завжди. Були два дні підряд і вона нас обслуговувала, а вчора в такий великий наплив людей, обслуговувала одразу трьох, але кожному допомогла, єдиний мінус - великі черги на касі, вчора стояли 20 хвилин в черзі

  1. Наталія Папроцька ★★★★★

    Люблю цей магазин, гарний персонал, хороший підхід, завжди допоможуть та підберуть потрібне. Ще син з задоволенням ходить на стрижку до перукаря Марії☺️ загальні враження на висоті.

  2. Теплий Светр ★☆☆☆☆

    Придбала лего, попросила упакувати в подарунковий папір. За пакування я заплатила додатково 350 грн. 20 хвилин очікування і ось таку красу я отримала. На мої зауваження консультант сказала, що я обрала поганий папір і по іншому ним обгорнути пакунок не вийде. Запропонували переробити, але в мене не було можливості чекати ще 20 хв і знову відстояти у довжелезній черзі, тому більше ні ногою в цей магазин.

  3. Оля Зінкевич ★★★★★

    Я люблю цей магазин (ТЦ «Спартак»), самі приємні продавці) здається вже мене знають, ходжу майже через день))))))))

  1. Олександр Слотвінський ★☆☆☆☆

    Не продали підкорм для дити, бо маю лиш 1 вакцину.

  2. Уляна Гусар ★★★★★

    Чудові працівники на Мазепи в Спартаку ,найкращі!!!

  3. olenka Gorbach ★★★★☆

    З плюсів - великий асортимент, просторий магазин, зручна локація, бувають гарні акційні пропозиції. З мінусів - ціни дещо завищені, відносно багатьох інших магазинів. Трохи засмучена ставленням працівників - зайшла з дитиною глянути певну річ, чи просто придивитися до товарів - а за тобою ходять, як за злодієм. Не дуже приємно. Все розумію - є різні люди, які крадуть, але в багатьох магазинах контроль роблять якось непомітно, а тут реально відчуваю себе некомфортно

  1. Ana ★★★★★

    Працівники дуже чуйні))) є навіть такі, що в тих мультиках розбираються)))) можу б розказати що саме треба обрати) хороший вибір іграшок. Середні ціни. Дуже раджу цей магазин!)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Антошка?

Антошка знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 1Б, Львів, Львівська область, Україна, 79068

Який номер телефону Антошка?

Зв'язатися з Антошка можна за номером телефону +38 (067) 753-16-60

Як можна дістатися до Антошка?

Дістатися до Антошка можна за посиланням

Advertisements