Антошка
“Цього разу візит був з метою підстригти нашого маленького і непосидючого синочка, що нам і вдалось. Дякуємо перукареві, все було швидко та без криків і плачу малого)”
Знайдено 5 результатів
“Цього разу візит був з метою підстригти нашого маленького і непосидючого синочка, що нам і вдалось. Дякуємо перукареві, все було швидко та без криків і плачу малого)”
“Найкращий магазин іграшок! Саме тут нарешті знайшла міні фігурку за якось дуже довго ганялась. Консультант виніс пачку зі складу, щоб я змогла перевірити чи є та, яку я хотіла. 10/10”
“Консультант Ірина з відділу іграшок приємно вразила своєю професійністю. Незважаючи на те що, вона стажер, вона дуже уважно та якісно розповіла про товар, показала його і навіть допомогла підібрати додатковий подарунок.Приємно бачити такого уважного та компетентного працівника!”
“Люблю цей магазин, гарний персонал, хороший підхід, завжди допоможуть та підберуть потрібне. Ще син з задоволенням ходить на стрижку до перукаря Марії☺️ загальні враження на висоті.”
“Улюблений дитячий магазин, завжди знаходимо все що потрібно.”