Магазин пропонує величезний асортимент товарів: від будівельних матеріалів і сантехніки до інструментів, меблів та освітлення. Особливо тішить добре організована навігація всередині, що дозволяє швидко знайти потрібні товари. Персонал привітний і компетентний, завжди готовий надати консультацію та допомогти з вибором. Крім того, магазин відзначається чистотою та просторими проходами, що робить покупки комфортними навіть у години пік.
Фотогалерея
Відгуки
-
Taras Melnyk ★★★★★
-
Павло Головачов ★☆☆☆☆
Зробив замовлення в поштомат, чекав 5 днів, після чого подзвонили і сказали що той поштомат, в який я замовив не працює (питання чому тоді дозволили його обрати під час замовлення?), зробити доставку додому неможливо (навіть з моєю доплатою), перенаправив в інший поштомат, чекав ще 3 дні, дзвоню тепер сам, відповіли що потрібно ще 3 дні чекати, бо нема вільних комірок, перенаправити в інший поштомат або маленьке відділення не можна (а як тоді це зробили, коли перенаправляли з поштомату який не працює?), бо вже створені документи на доставку, можна тільки скасувати замовлення, повернути кошти (???). Те, що замовляв, хотів подарувати на день народження, який вже пройшов. Майже 2 тижні на доставку товару по місту, де тут зручність? Більше ніколи не буду замовляти в епіцентрі.
-
Анастасія Козак ★☆☆☆☆
Надзвичайно хамське обслуговування. Продавці самі не знають асортименту товару і роблять винними відвідувачів які мусять бігати обмінювати. Про наявність штрихкоду я мовчу. Чому я маю бігати обмінювати тому що хтось не приклеїв штрихкода? І ок, якби нормальним тоном ввічливо попросили, а це зверхнє ставлення. Стоячи вибираючи товар почути від консультанта «дівчата сунемось» без жодних перепрошую чи будь ласка і знову ж таки зі зверхнім тоном, а на прохання говорити ввічливіше, зверхній зневажаючий погляд. Я розумію що у всіх є невдалі дні, але робота це є робота.
-
Дмитро Козак ★★★☆☆
Купував тример в оплату частинами - сказали що передплата за оплату частинами 375грн, в результаті після оплати виявилось що передплата це доступ до слон сервісу(якась гарантія) яку просто впихнули під виглядом переплати за оплату частинами, яку пізно помітив, тому будьте уважніші при покупці техніки в оплату частинами, мені, звісно, не шкода тих 375грн але хотілося б щоб було вказано за що я їх плачу і що це дійсно обовʼязкова гарантія при оплаті частинами. Хоча магазин хороший, вибір товарів великий і можна багато всього для себе знайти тому точно можна прийти сюди якщо оплачуватимете одним платежем
-
Ilona ★☆☆☆☆
Купили дитячі меблі. Приїхавши додому почали збирати, виявилось, що товар бракований. Звернувшись на гарячу лінію мене перекинули на магазин, в якому оператор (спілкується невнятно, з діалектом, картавить) сказала, що відповідальності вони не несуть, питання вирішити вони не можуть, після того, як постачальник надасть товар на заміну, вони мені замінять бракований товар. Я живу за 50км від фізичного магазину, їхати не маю можливості, так як дорога мені обійдеться по вартості, як і сам товар. Попросила відправити поштою, із вимогою відправки бракованого товару на заміну, мені відмовили. Коли я попросила номер відділу, де я можу лишити скаргу, на мене почали кричати і стало зрвсім не зрозуміло, що говорить той оператор. На вимогу представитись, отримала відповідь, що вони не зобовʼязані називати своє імʼя. Одним словом, хочете брак в найнезручнішніший момент, купуйте в епіцентрі, а якщо хочете ще й зоб вам нахамили, після продажу браку, то купуйте в епіцентрі на Городоцькій в м.Львів.
-
Юлія М. ★★★☆☆
Зручно що все можна купити в одному магазині,але великий мінус-консультанта на відділі дочекатись майже нереально.Сказали що підійде через 5 хв,прочекали 25 хв.І то, був ще один клієнт на відділі якому потрібна була консультація-і він сам пішов по рядах шукати продавця,якого привів на відділ.А так,навіть незнаю скільки часу прийшлось би ще чекати. І знову розчарування в Епіцентрі.Простояла в черзі 45 хв(переді мною було дві людини по дві позиції,і один покупець на касі!!!)В мене чотири позиції які мені сьогодні треба купити-і вуаля-товар без штрихкоду!!!Касир не може пробити із заявкою-"а чого я взяла товар без штрихкоду",хоча там була якась наклейка.Питання:це я маю дивитись чи є штрихкод,чи консультанти мають за це відповідати???Консультант,який прийшов на касу-теж заявив чому я взяла без штрихкоду.І ще чекання на касі 10 хв.
-
Ольга Маслова ★☆☆☆☆
На жаль, сталась дуже неприємна ситуація в продуктовому магазині в Епіцентрі на Городоцькій. Проблема в хамському та зневажливому ставленні персоналу до клієнта. По замовчуванню, до покупця ставляться як до злодія, без жодних на це підстав. Якщо товар з чеком, придбаний в Епіцентрі, не можна взяти з собою в продуктовий зал, то втрачається вся концепція цього магазину, згідно з рекламою (швидко і зручно купити продукти додому після господарських покупок). Крім того, це незаконне обмеження прав споживача. Будь ласка, навчіть своїх працівників, що камери схову в магазині використовуються виключно за бажанням клієнта, для зручності клієнта, а обшук особистих речей клієнта проводиться виключно в присутності поліції, і виключно за наявності законних підстав. Працівники магазину поводились непрофесійно, порушили законодавство, і привселюдно принизили гідність клієнта (наголошую, що без жодних підстав). На жаль, як постійний клієнт Епіцентру, я глибоко розчарована в сервісі. Повертатись сюди зовсім не хочеться.
-
Леся Валионта ★☆☆☆☆
Сьогодні була в Епіцентрі на Городоцькій. Потрібні були самоклеючі шпалери для дитини. Підійшла до продавця- блондинки- запитала , де шукати. Вона показала напрямок. Вибралв шпалери. чекаю 5 хвилин, 10, 15. Нікого не видно. Почала шукати, дівчинка сказала, що вона представник, не продавець. Продавець - блондинка була зайнята з покупцями, я спитала, чи не могла б вона когось закликати. Сказала, пошукайте Ірину. Ірина стояла в протилежному напрямку , розмовляла з колегою. Я підійшла, вона сказала , що викладала клей. Я попросила відрізати плівку. Продавець розмовляла дуже не коректно, не буду всього переповідати, в кінці сказала, що вона може бути вагітна, і мені миші все поїдять. Я була в шоці від рівня обслуговування.При бажанні можна подивитись запис, якщо він є. Хочеться побажати людині, яка вдвічі молодша за мене, навчитися розмовляти не менторським тоном з іншими людьми , а особливо з покупцями. Свою корону залишати дома, бо вона тисне і це спричиняє незручності.Хочеться побажати Епіцентру мати можливість проводити тренінги з персоналом. І фраза , ,Чим я можу вам допомогти?,, повинна бути дієвою. Залишився осад.
-
Milk Matroskin ★★★★★
Це луче шо я бачив, я там спав
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Епіцентр?
Епіцентр знаходиться за адресою вулиця Городоцька, 302, Львів, Львівська область, Україна, 79040
Який номер телефону Епіцентр?
Зв'язатися з Епіцентр можна за номером телефону +38 (032) 295-67-67
Як можна дістатися до Епіцентр?
Дістатися до Епіцентр можна за посиланням