Різноманітні товари тут бувають різної якості. Часто попадаються дуже цікаві і якісні товари за привабливими цінами. Всим, що тут купувала, задоволена залишилась.
Фотогалерея
Відгуки
-
Viktoria Sonyachna ★★★★★
-
Irina Kobzar ★☆☆☆☆
Персонал некомпетентний, невихований, хамить та ображає. Адміністрація теж не на своєму місті, звинувачує покупців в тому, чого не було. На пропозицію переглянути камери відмовили. Хоча почитавши попередні відгуки про цей магазин я навіть не здивувалася.
-
Інна Токар ★☆☆☆☆
Дівчина на касі ніяк не контактує з клієнтами. Погані дні бувають у всіх, але це вже втретє. Проігнорувала на «доброго вечора!», а потім і на «гарного вечора, тихої ночі»(я просто розмовляла з собою мабуть), не запитала чи потрібен пакет, не запитала чи оплата готівкою чи картою, просто кинула термінал в мою сторону і все. Коли я сказала, що готівкою оплачую, мовчки з невдоволеним виразом обличчя забрала термінал, взяла гроші і кинула пакет без слів. Охорона теж ставиться занадто зверхньо. Дуже шкода, що на персоналі немає бейджиків з іменами.
-
Валерия Бушуева ★★☆☆☆
До товару претензій не маю. А дівчині за касою з рожево-жовтим волоссям порада вираз обличчя і тон простіше зробити, не до тебе додому люди приходять . І швиряти пакет з товаром теж не раджу, бо наступного разу прилетить у відповідь
-
Natalia B. ★☆☆☆☆
Прийшла повернути товар, так як чоловікові не підійшов розмір, і заодно купити іншу річ, простояла чергу, заповнила анкету повернення за 1 хвилину, і мені сказали йти стояти знову в черзі, а це людей 7 з покупками, а до одної покупки ні підходило ще подружки з покупками дівчат 3 , тобто я простояла чергу ще 10 людей, щоб мені знову зробили повернення грошей за 1 хвилину, на питання чому я відстояла 2-ий раз чергу- мені сказали тому що я поверненням затримую чергу. Коли повернули гроші, чек не хотіли повертати, хоча в чеку ще були товари, і гарантійний строк не пройшов. Також ніде не вказано - тільки у них на касі , що повернення товару з 13 до 19, касири не любязні, не йдуть на діалог. Я взагалі не конфліктна людина, але відношення мене вивело.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса DSC?
DSC знаходиться за адресою Оболонський проспект, 47/42, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону DSC?
Зв'язатися з DSC можна за номером телефону +38 (068) 752-27-37
Як можна дістатися до DSC?
Дістатися до DSC можна за посиланням