Відгуки

  1. Юля Гетьман ★☆☆☆☆

    Якщо хочете дуже добре отруїтися то вам точно в цей магазин. 17.09 я купила в магазині ось такий красивий з мохом глазурований сирок. Сьогодні заходжу в цей магазин знову і ситуація така я знайшла 6 прострочених сирків може там їх було і ще більше. Я підійшла до жіночки яка там касир і показала їй ці сирки вона наробила крику, що вона касир і за зал вона не відповідає і щоб я йшла до адміністрації. Адміністратор просто стояв і усміхався. Боже це просто жесть я ще такого не бачила. Сіті маркет це просто позор, щей в самому центрі міста. Але додам точно, що їм там всім дуже байдуже!!!!

  2. Лололошка Майкрафт ★☆☆☆☆

    Купував в цьому магазині хот-дог, я дуже перепрошую но продавати таке дерьмо це нахабство. Продавчиня на це відповіла, що це я якийсь не такий, всім подобається . Нікому не рекомендую тут щось купувати

  3. Юрій Бортнік ★☆☆☆☆

    Магазин в якому вам відмовлять продавати товар, бо немає решти. Подбайте будь ласка щоб основна функція магазину була доступною. Судячи з рейтингу та коментарів, погано там не лише з рештою.

  1. Анастасія Пилипів ★☆☆☆☆

    Заходила вчора 17.11 повз цього магазину, взяла тістечка, які по словам продавця були свіжі. Як так можна дивитись прямо в очі і брехати, мені от цікаво чи б власник цього магазину хотів їсти тістечка, які не першої свіжості. Сьогодні 18.11. занесла ті тістечка назад, шкода що не було тієї продавчині.

  2. Вікторія Грицуняк ★☆☆☆☆

    продавці ніякі, заходиш і ні усмішкі ні добрий день. товар не свіжий. постійно брала там багети чи щось подібне. іноді було несмачне (як повезе) одного разі взагалі цвісти починав. звернулась зі скаргою на багет (почав цвісти і був кислим на смак, побачила вже як розкрила його, а перед тим ще навіть половини не зїла.. вкусила лише разів 3-4) , так на мене ще й дивилися як на дуру і робили винною. оправдували зелений колір на ковбасі "ми підігріли, салат пустив колір". салат, до речі, теж вже був не першої і навіть не другої свіжості. на питання тоді кислого смаку казали що треба було принести ще під час першого укусу. магазин не рукемендувала б. взагалі б радила завітати туди перевірці, бо не перший раз помічаю зіпсовані продукти на що продавці ніяк не реагують

  3. Олена Гринчишин ★★★★★

    Хороший персонал ))

  1. Настя Панченко ★★☆☆☆

    Дуже повільно обслуговують і хамовиті касири

  2. Ольга Крамаренко ★☆☆☆☆

    Гнила зелень за повну ціну, прокисша випічка і тд ( молодці одним словом.

  3. Viktoria Shvets ★★☆☆☆

    Булочка з маком - 3/5 Обслуговування жахливе Дуже повільно!!!!

  1. Максим Гординяк ★★★★★

    Люблю цей цілодобовий магаз в центрі)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сіті Маркет?

Сіті Маркет знаходиться за адресою вулиця Театральна, 6, Львів, Львівська область, Україна, 79007

Який номер телефону Сіті Маркет?

Зв'язатися з Сіті Маркет можна за номером телефону +38 (096) 099-88-83

Як можна дістатися до Сіті Маркет?

Дістатися до Сіті Маркет можна за посиланням

Advertisements