Огляд каталогу
- 587 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 587 результатів
Перегляньте випічка у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 587 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 135,090 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає випічка з таких міст як Львів, Стрий, Дрогобич, Трускавець, Винники та інших міст.
“Дуже смачна випічка. Відчувається, що вся їжа приготовлена по-домашньому.”
“Грузинська випічка в цьому закладі дуже класна. Але приймають лише готівку”
“Інтер'єр скромний, але дійсно дуже смачні домашні страви. Ще мені дуже сподобалась подача з мікрозеленню. Ціни доступні.”
“Дуже сподобався відпочинок у п.Оксани. Були тут уже третє літо. Господарі привітні, ввічливі, дуже приємно сюди приїжджати. Дітям теж тут дуже подобається. Поруч річка, г. Погар, магазин. Із задоволенням приїдемо ще.”
“Дуже смачні чебуреки,тісто ніжне і хрустке ,начинка не витекла ,замовлення принесли за 5 хвилин ,є літня тераса .”
“Гарний сервіс. Гарне відношення.”
“Імба❤️❤️❤️ Смачна та свіжа випічка❤️❤️❤️”
“Перепробував все. Все смачне слойоне тісто добре А ще пухкенькі лаваші і сиром а ще як теплі то клас”
“Дуже смачно і швидко можна поїсти”
“Кілька разів брала там пляцки на пробу, досить смачно. Є чизкейки, торти, мусові торти, пляцки, тістечка. Приміщення добре проглядається з вулиці, так що можна глянути асортимент навіть не заходячи. Здається, навіть каву з собою там продають. Зручне розташування.”
“Топова кава, чудова атмосфера все, що потрібно для невеличкої перерви :) Раджу зазирнути.”
“Дуже круте обслуговування, приємна атмосфера! 10/10”
“Кращий фільтр, що я пив. Дуже файне обслуговування. Крута музика. Дві різні локації. Є смаколики. Upd: пройшов рік. Полюбив цей заклад ще більше”
“Чудові торти та бездоганне обслуговування! Замовляла кексики до Дня закоханих, а слідом торт на День Народження. Все на вищому рівні: вчасно, красиво, а головне — неймовірно смачно! Рада, що знайшла вас, і точно будемо замовляти ще!”
“Меню - є з чого вибирати. Англійський сніданок був смачний. Затишку, як такого під шум стрижки під машинку трохи зникає, але дуже зручно одразу випити кави, поснідати це плюс.”
“Шукала слово, яким описати цю кав'ярню, і на мою думку, найбільше підходить слово "якісно". Сюди треба йти, якщо хочеш дійсно якісної та смачної кави.”
“Дуже сподобались ""Королівські пироги""!!! Чому саме ці пироги? Тому що для приготування цієї смакоти закуповуються продукти щоденно у фермерських господарствах! Продукція яку ми сьогодні скуштували відповідає найвищим вимогам. Ціна і якість нас не розчарували. Дуже вдячні. Так тримати!”
«Кіцуне» — компактне веганське кафе корисних десертів у самому серці Львова, на площі Коліївщини в Галицькому районі. Це місце для тих, хто хоче солодкого без компромісів — з акцентом на рослинні інгредієнти та «healthy» підхід.
“Найкраща випічка серед усіх закладів мережі, де я був. А ще гарний сервіс і грузинська музика, що додає атмосфери)”
“Чудове місце, щоб по дорозі зупинитись і випити горнятко кави. Єдиний недолік, як на мене, не вистачає вказівників, якіб зазделегіть попереджали водія про таку круту локацію. Смаяна кава, та різновид тістечок і круасанів. Також є можливість придбати вареники і пельмені.”
“Користувалась послугами 2 рази. Перший раз пані Інна нас просто врятувала коли сама приїхала за моєю крихіткою. Другий раз була перетримка і доставка моєї чівави до Польщі. Дуже їй вдячна за допомогу в отриманні необхідних документів. Все чесно, відповідально. Рекомендую”
“Дуже смачно і атмосферно! Завжди свіжий хліб, булочки найкращі☺️”
“Шикарна, хоч і невеличка кав'ярня з дуууже смачною кавою☕ Гарний вибір як самої кави, так і кавових напоїв, є різноманітні цікаві десертики. Оформлення закладу - бомба. Дуже затишна атмосфера. Головний мінус - безсовісні фрілансери, які займають столики і з одним горням кави сидять декілька годин.”
“This is the kind of cafe where the owner always improves its service, implements new things and has recently started cooking delicious food that matches well while you're enjoying speaking clubs where you can talk for 4 hours. Coffee... Coffee is one of my favorites because I like soft :) As for the English-speaking clubs, these two friends have created a friendly and energetic atmosphere, where everyone can talk and enjoy the process, learn something new and have some fun) Come, taste the food and enjoy the moment) Це саме те кафе, де власник постійно покращує сервіс, впроваджує нові ідеї і нещодавно почав готувати смачні страви, які чудово підходять до 4-годинних розмовних клубів. Кава... Кава — одна з моїх улюблених, бо я люблю м'яку :) Стосовно англомовних спікінг клубів ці два друга зробили дружній та драйвовий вайб, де кожний може розговоритись та насолодитись процесом, вивчити шось нове. Приходьте, скуштуйте страви і насолоджуйтеся моментом)”