Не рекомендую. Речі жахливої якості. Купила джинси, одягнула їх всього 3 рази. Тканина розійшлась, з'явились дірки. Вразило відношення персоналу, яке зовсім не відреагувало на цю ситуацію.
Фотогалерея
Відгуки
-
MANGO ★★☆☆☆
-
Алина Грабарь ★☆☆☆☆
Замовлення своє я так і не змогла отримати Замовила майже за тиждень, спілкувалася з менеджером на предмет того, що я на обідній перерві (працюю в 15 хв пішки) приїду приміряю і одразу заберу, тому мені важливо щоб було в наявності замовлення Вказала день конкретний коли буду Приїджаю на авто на магазин, а замовлення спочатку півгодини знайти не могли, а після взагалі сказали що напевно вже хтось купив Ти робиш замовлення не для того щоб хтось купив, а для того щоб отримати стовідсотково З таким успіхом я б не витрачала час робити замовлення на сайті і спілкуватися з менеджером декілька разів протягом цього терміну І взагалі моє замовлення з іншого магазину перемістили (брюки і сорочка - штани перемістили для мене) а його купила інша людина
-
Юлія Малінкіна ★☆☆☆☆
Дуже дивна ситуація і відношення магазину. Була 30.06( Дарниця ) з дитиною 2,5 , купувала іграшки та розглядала на покупку велосипед або мотоцикл , на вітрині стоїть приблизно по 8-10 sku з цінниками , НІДЕ НЕМА ТАБЛИЧОК не торкатись , не сідати , не їздити . ( фото додаю ) дитина сіла на один із них і ми почали їздити та дивитися на зручність та амортизацію , я підійшла на касу купити товар який в мене був , бо було не зручно , на що касир сказав що так не можна, ви що робити !! Що всі хотять новий товар з вітрини , а ви його зараз пошкодити , я запитала як я маю вибрати ? Та коли я в будинку іграшок купувала самокат , ми з початку всі випробували , а потів вирішили і купили , на що була відповідь , там продаються іграшки , в мене питання а в цьому магазині не продаються іграшки ? Чому таке відношення ? Я також працюю в мережі продажів , та якщо ми ставимо диван то ми розуміємо що на ньому будуть сидіти / лежати , якщо ми ставимо стульчик то на ньому будуть сидіти , ми потім на вітрину робимо уцінку та також продаємо . Якщо ви виставляєте такий товар , де приходять батьки з дітьми , навіть якщо не планують купувати , ви думаєте що його не будуть торкатись та їздити діти ? Дуже дивна політика магазину для мене !!
-
Марина Корженко ★☆☆☆☆
Дуже не приємно коли купуєш речі по одній ціні а в чеку виявляється зовсім інша, склалася не приємна ситуація в цьому магазині ,коли повертаєшся що б тобі пояснили на касу то відразу не встигли замінити,це так смішно звучить ,хай на одному товарі не поклеїли чи забули а то всі одинакові речі і одна ціна , виходить покупців просто обманюють, ситуацію яка склалася навіть коректно не змогли вирішити.Саме цікаво що касир замітила різницю і навіть не проговорила що б я сама вирішила пробивати мені цей товар чи все таки я відкажусь , дуже дивно ! На прозьбу повенути кошти не довольні обличчя ,дуже довго пришлось чекати наче це моя вина а не їхня.
-
Игорь Яворский ★★★★★
Магазин якісного і недорогого одягу, дитячих речей. Уважні продавці-консультанти, касири, ввічлива охорона.
-
Алексей Васильев ★★★★★
Обслуговування всього персоналу на найвищому рівні! Просторо, великий асортимент, є туалет (що рідкість в магазинах). Так тримати!
-
Vika Kov ★☆☆☆☆
Спершу у мене виникло питання, чому там всім начхати на закон України про надання послуг державною мовою, і чому всі починають з тобою розмовляти російською, а потім зрозуміла: працівники нею просто не володіють. На запитання: "Що таке "январь?" - ми отримали відповідь: "Слєдующій мєсяц", - декілька недолугих смішків і жарт від однієї працівниці до іншої з повторенням запитання та відповіді. Чи повернуся я колись в магазин із подібним ставленням до української мови? Ні, не думаю. І всім українцям рекомендую робити те саме, доки ситуація в магазині не зміниться.
-
Юлия Бездик ★★★★★
Хороший магазин, дуже великий вибір одягу. Ціни звичайно не "мінімальні", але миритись можна. Лише тут вже 5 років купую дитині білизну) Магазин рекомендую)
-
татьяна минералова ★★★★★
Купила 2 вишиванки, чудове обслуговування, привітний персонал, консультант в залі допомогла з вибором. Буду заглядати частіше, одяг на всі смаки
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Територія MIN?
Територія MIN знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Павла Полуботка, 7А, Київ, Україна, 02100
Який номер телефону Територія MIN?
Зв'язатися з Територія MIN можна за номером телефону +38 (066) 481-86-86
Як можна дістатися до Територія MIN?
Дістатися до Територія MIN можна за посиланням