Відгуки

  1. Алинка Якущенко ★★★★★

    Хочу висловити щиру подяку працівнику магазину Touch який знаходиться на пр. Героїв 3, на ім’я Іван. Я робила замовлення через інтернет-магазин із перенесенням телефону в інший для мене магазин. На жаль, сталася помилка, і товар так і не був доставлений за вказаною адресою. Ми спеціально переїхали з лівого берега на правий, щоб забрати замовлення, і були дуже засмучені ситуацією. Але нам пощастило — нас зустрів Іван. Він одразу допоміг розібратися: показав телефон, звернув увагу, що замість 100% стану батареї було лише 83%, та пояснив, що сталася помилка. Іван дуже ввічливо, спокійно і професійно все пояснив, заспокоїв нас і підібрав інший варіант телефону. А щоб компенсувати незручності, він навіть надав промокод на знижку. Іван — неймовірно приємний, уважний і відповідальний працівник. Якби була можливість, я б поставила йому 1 000 000 зірок! Дуже вдячна за такий сервіс і людське ставлення.

  2. Александр Груздов ★★★★★

    Продавець Іван дуже крутий продавець . Я зайшов тільки подивитись і прямо це сказав. Але Іван знаючи це пішов мені шукати і показувати асортимент не навʼязуючи саме покупку. І так я купив павербанк який до цього довго шукав і декілька дуже гарних ліхтариків. Загалом приємно здивований сервісом хоча завжди вважав цей магазин скоріш дискаунтером .

  3. Iliya Kulachuk ★★☆☆☆

    Мій досвід відвідування магазину Touch на проспекті Героїв, на жаль, залишив неприємне враження. Звертався, щоб уточнити свої дані та забрати замовлення, проте ставлення персоналу було вкрай непривітним. Склалося відчуття, ніби я створюю незручності або щось винен працівникам, що викликало дискомфорт і негативні емоції. Для порівняння, у магазині Touch на вулиці Глінки сервіс на значно вищому рівні: персонал уважний, ввічливий і завжди готовий допомогти. Там справді відчуваєш себе бажаним клієнтом. Хоча роботу магазину на проспекті Героїв можна вважати технічно задовільною, рівень клієнтського сервісу, на жаль, потребує суттєвого покращення.

  1. Pavlo ★☆☆☆☆

    Нікому не раджу з цим магазином зв'язуватися. Посміхаються поки продають. Як каснеться сервісу, то триста відмазок знаходять. І посилену гарантію не здумайте брати. І враховуючі відгуки і судові справи: то сервіс в них саме слабе місце. А для нас клієнтів- це найважливіше.

  2. Сергій Миколайович Поляков ★★☆☆☆

    Не раджу. Вперше за багато років купив у цьому магазині й невдало. Купив бездротовий акумулятор Baseus, нормальна фірма, але …. брак. Індикатор заряду показує дві одиниці з 4 і вже не заряджає, при повній зарядці показує 3 одиниці з 4. 4 лампочка просто не світить. При повній зарядці віддав 3000 mAh із гарантованих 3500mAh (акумулятор на 6000 mAh). Звернувся поміняти шлюб, але такої функції в магазині немає. При скарзі вони віддають у сервісний центр і потім, якщо він підтверджує, віддають гроші і я купую новий продукт. Все це звісно займає не один день, а так як мені він потрібен вже завтра і я спеціально купував його під відрядження, то залишив хоч якийсь. Дуже розчарований. Можливо мені так «пощастило», але як є.

  3. Дмитро Логвінов ★★★★★

    Гарна техніка, ввічливий та уважний персонал.

  1. Anatolii Lukavenko ★☆☆☆☆

    Користуюсь цим магазином не перший раз, але з гарантійним обслуговуванням зіткнувся вперше. В результаті даним магазином користуватись більше не буду, краще доплачу 100-200 грн і куплю на Розетці або на Аліекспресі. І Вам не раджу купувати тут поки даний магазин не вміє вирішувати спірні питання по гарантійних випадках. Моя історія проста. Купив електричну зубну щітку SOOCAS X3U (в районі 1200 грн) не пройшло і три місяці як вона почала погано працювати. Відправив по гарантії на що мені відповіли що я порушив правила експлуатації і вона в середині має воду. Я попросив написати мені, які правила експлуатації даної щітки, мені виписали просто нереальні правила, де я навіть виявляється не можу дану щітку помити!!! А якщо почитати опис на сайті то ця щітка взагалі має захист від води (розраховували, що я навіть не прочитаю характеристик). Після довгих розмов з працівниками контакт центру мені сказали, що вони нічого зробити не можуть бо такий дав звіт сервісний центр. Тобто в даному магазині навіть немає відділу який вирішує спірні питання. Сервісний центр це як окрема установа - як вони сказали так і буде і вони тут нічого не можуть зробити. Далі я знову почав переписку із сервісним центром, щоб вони довели, що я неправильно користувався бо я був впевнений, що з щіткою я не плавав в ванні, заглушки не відкривав і вона в мене не падала. Вони звичайно довести цього не могли, а просто констатували факт, що щітка в середині має воду. Знаючи дану марку я не виключав що можливо був брак при збірці і вода поступово накопичувалась в щітці. Але даний магазин не захотів мені повернути нову або навіть пів суми від вартості. Даний магазин взагалі не зацікавлений в лояльності своїх клієнтів.

  2. Zhenya Machkovska ★★★★★

    Дуже ввічливі працівники. Зробили все швидко і якісно!

  3. Олексій Михайлович ★☆☆☆☆

    Сервісу геть немає. Гарантійні зобов'язання виконуються лише після письмових скарг. Категорично не раджу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Touch?

Touch знаходиться за адресою проспект Героїв, 3, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Touch?

Зв'язатися з Touch можна за номером телефону +38 (096) 373-00-00

Як можна дістатися до Touch?

Дістатися до Touch можна за посиланням

Advertisements