Очікування були як в рекламі. Але... По факту прийшов у відділ продажів як новий клієнт - там жіночка всім видом не рада була мене бачити. Дрібним шрифтом на ноуті напівповерненому показувала умови відвідування й сердилася, що я не розумію її з пів слова й треба мені повторювати. А ще неприємний момент по ветеранському спорту: відвідування можливе в робочий час, до 17:00. Хочу після 17:00 - доплата +500 грн. Тобто у більшості випадків треба доплачувати, бо ж робочий час. Відвідування басейну - лише 6 раз. В порівнянні з іншими басейнами - мало. А і ще: в описі пишеться про браслет. Так от його треба теж купувати окремо. В цілому є логіка, але ж в описі бізнесу все написано в 1 ряд: діжджитал, браслет, додаток мобільний. Тому очікування- що це вже входить у вартість. Тому враження, що мене трошки "намахали". Взяв довідку в дерматолога приватної клініки - не підійшла без МП. Хоча не було конкретики, що треба саме довідка з МП - мусив ще раз бігати з довідкою. Очікування і реальність не співпали. Якщо є альтернативи цьому закладу - раджу спробувати їх.
Фотогалерея
Відгуки
-
Bohdan Sh ★★★☆☆
-
Veronica Bairamova ★☆☆☆☆
Своїх коштів не вартує однозначно . Брудно , розмежування абонементів на класи одна назва . Не рекомендую однозначно . Вони як виконавці зі свого боку мають право розірвання договору з неповернення плати , а ви цього зробити не можете і байдуже які у вас обставини.
-
Компания Разан ★☆☆☆☆
Обіцяв змінити відгук. то я його змінив. але оцінка така сама. 11.08.25 року мені нарахували штраф в 900 грн за те що моя дитина по гостьовому білету була більше нвж 1 година. Добре, тоді хоч предупридіть про це! Не задоволений роботою менеджером Анастасією та ще якась була з нею. кажуть що директора в них немає і вони всі рівні і зараз вони дві сцикухи директори! мене ніхто не попереджав як використовується гостьовий! я 2 роки назад хтів з сином піти до спортзалу спитати за абонемент, мене зустрів хлопець і запропонував гостьовий замість абонемента, сказав що для мене так краще якщо я буду приводити сина раз в місяць. Та ще й знайомі так робили. Але ніхто , я запевняю, ніхто не казав за перебування на 1 годину!!!! тоді ще хлопець малому дав браслет. я був з сином в бані щоб « няня « не перетруждалася» і ходив в бані з мином в продовж 2-х років і тільки зараз замість того щоб попередити, вони мене підло оштрафували! це другий відгук . і негативні відгуки будуть добавлятись від моїх знайомих які ходять туди, я обіцяю
-
Ines Y ★★★★★
Вдячна тренеру з плавання Івановій Наталії Валентинівні за її професіоналізм, доброзичливість, людяність, терпіння та прагнення передати свої уміння та секрети учням. Вона не просто тренер, а педагог з великої літери. Вона не тільки вчить плаванню, а завжди намагається відчути кожного свого учня: може підняти настрій, підбодьорити, виправити складну ситуацію, а якщо треба просто вислухати і пожаліти. Наталья Валентинівна проявляє особливу турботу про своїх маленьких учнів не тільки під час тренувань, а й після. Нікого не випустить з мокрою головою, роздягнутим, проконтролює чи забрали дитину батьки. Мені та моїй дитині пощастило, що нас тренує такий тренер-педагог, ми з радістю йдемо на кожне заняття !!!
-
Іван Костюшко ★★★★☆
Хороший клуб, великий вибір тренажерів. Тренажери обслуговуються. Нажаль менеджери не дуже хочуть йти вам на допомогу і про все краще наперед дізнатися з інших джерел.
-
Ігор Омельчук ★★★★☆
Більше двох тижнів кажу, що в багатьох шафках немає гачків для одягу, в 23 не працює замок. Всякий раз обіцяють зробити, але нічого не роблять.
-
Оля Яременко ★★★☆☆
Тренажерів багато це перевага цього комплексу, розклад групових занять розрахований на ранок, хто хоче ходити після 17 години має дуже малий вибір....
-
Oleksandr Grecheniuk ★★☆☆☆
серед мінусів - автоматичне подовження абонементу на період локдауну (якби випадково не побачив якийсь листок у приймальні - не подовжили б, або ж людина не з'являлася в той час коли листок там лежав). Від гелю для душу (був в різних клубах) проблеми зі шкірою, тому змушений носити свій. upd ставлю 2 зірки за акцію знижок на 11.11 (2021), я залишив заявку, зі мною звʼязалися, домовилися про знижку і про те щоб наперед підготували договір, щоб не витрачати час. в домовлений день підійшов у відділ обслуговування абонентів і менеджер сказав що за такою ціною продати не можуть ).
-
Vita Artemchuk ★☆☆☆☆
Розчарована. Купила абонемент на місяць заради басейну (разове відвідування не передбачається правилами клубу). Холодно. Шлях від душа до басейну і від басейна до душу- шлях на виживання)). У самому басейні вода тепла, температура повітря значно нижча. Мерзнуть плечі, коли плаваєш. Отримуючи абонемент без попереднього пробного відвідування басейну ми всі купуємо кота у мішку. При відмові від абонементу гроші не повертаються. Читайте уважно договір. Можливе переоформлення абонементу на іншу людину за 1000 гривень. Але як порадити такий абонемент за таких умов? Написала заяву на головний офіс. Чекаю на відповідь. Прикро.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sport Life Житомир?
Sport Life Житомир знаходиться за адресою вулиця Київська 77, Богунський район, 10001 Житомир, Житомирська область, Україна
Який номер телефону Sport Life Житомир?
Зв'язатися з Sport Life Житомир можна за номером телефону +38 (041) 255-92-22
Як можна дістатися до Sport Life Житомир?
Дістатися до Sport Life Житомир можна за посиланням