Ми були запрошені на ювілей до знайомого. Ресторан для бюджетного святкування. До якості їжі претензій немає, все смачно, але страви ніби з 90-их, як і інтер'єр, та все інше.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ольга Карпова ★★★☆☆
-
Тетяна Субіна ★★★★★
Дуже дякую за чудове проведення Дня Народження! Кухня - неймовірно смачна, різноманітна, з вибором страв допомогла адміністратор так як знає, що зараз їдять краще, можна приносити своє (звичайно є певні обмеження). Зал невеличкий, нашій компанії 12 чол + маленькі дітки було зручно, закрили двері - дітки гуляли по залу. Дуже сподобалося, що нам в залі вмикнули колонку, на флешці було гарна музика, поки батьки сиділи за столом дітки танцювали Жива музика - браво, дуже гарно співав, атмосфера неймовірна, натанцювалися. Дуже дякую, візиточки взяли ☺️ Якщо ви хочете відпочити і смачно поїсти невеликою компанією то Вам в Каир, якщо компанія вже більше 20 чоловік то краще вже в Афродіту там Вас приймуть точно з такою ж любов'ю і чудовим обслуговуванням. Доречі, нас обслуговувала дуже добра чуйна жінка, я їй вельми дякую, і приносила все гарно, і прибирала, спостерігала за порядком на столі, ще мамі дуже сподобалося, що коли людина не доїла якусь страву то її не забирають викидати, а просто перекладають на чисту тарілку з краєчку, і людина має змогу ще поласувати чим не встигла, хоча зараз в більшості кафе все забирають і викидають. Ще раз дякую за Вашу роботу! Тепер ми Ваші клієнти!
-
Tanya Mala ★★★★★
Святкували хрестини донечки у даному закладі. Дуже все сподобалося, нас гарно обслуговували, коли ми робили замовлення, допомагали у виборі страв, давали рекомендації. Їжа дуже смачна, гарна подача страв. Все свіже, бо для мене, як годуючої мами, це було дуже важливо.Ціни адекватні. Але був єдиний мінус. Мені двічі в одній страві попався людський волос. Це було неприємно. Персонал адекватно на це відреагував, вибачилися. Але хотілося б, щоб керуючі закладом більше приділяли уваги до таких нюансів.
-
Олександр І. ★★★★★
Завжди святкуємо тут сімейні свята. Дуже смачно і ціна адекватна включаючи що це цетр міста)
-
Nataly Tykhonova ★★★★★
Були запрошені сюди на бенкет. Приготовано все було дуже смачно. Обслуговування просто на найвищому рівні. Швидко, якісно все подавалось, прибиралось.
-
Nataliia Tykhonova ★★★★★
Були запрошені сюди на бенкет. Приготовано все було дуже смачно. Обслуговування просто на найвищому рівні. Швидко, якісно все подавалось, прибиралось.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Каїр?
Каїр знаходиться за адресою Соборна площа 1, Богунський район, 10001 Житомир, Житомирська, Україна
Який номер телефону Каїр?
Зв'язатися з Каїр можна за номером телефону +38 (041) 244-71-00
Як можна дістатися до Каїр?
Дістатися до Каїр можна за посиланням