Відгуки

  1. Олексій ★★☆☆☆

    Був тут в липні 2025. В номері смерділо страшно, можна було би просто провітрити хоча б. Постіль в поганому стані, в душі не прибрані пакети після шампунів. Ціна за таке висока. Однак є один плюс, пізній заїзд можливий за що рецепції дякую!

  2. Костянтин Євтодій ★★★★★

    Приємний готель. В номерах свіженької, просторо. Зупинялися на один день. Нам сподобалось. Поруч траса, трохи шумнувато, але щоб відпочити в дорозі, самє то. В номерах душ, сан вузол, телік, кондей. Все гарне не пошарпане. Залишились задоволені. І ціна на проживання дуже приємна.

  3. ВОЛОДИМИР КУПРІЯНОВ ★★★★★

    Залишилося дуже приємне враження від персоналу. Адміністраторка була дуже турботлива та допомогла мені з навігацією містом. Вони надають рушники та базові гігієнічні засоби, що завжди є приємним бонусом, коли подорожуєш із мінімальним багажем. Хостел не новий, але все працює справно. Єдине, що я б порадила, — краще ізолювати шум у коридорах, але загалом це не завадило моєму відпочинку. Це добре організований хостел, який пропонує високу цінність за свою ціну.

  1. Евгений Кулешов ★★★★☆

    Дуже часто у відрядженнях по Україні, та маю з чим порівняти. Не зважаючи що заїжджали о пізній порі - дуже не привітний персонал. Склалось відчуття що наче я щось накоїв і мене допитує злий слідчий. Мабуть жіночці дуже сильно не подобається її робота. В решті все дуже добре, номера прибрані, теплі, комфортні.

  2. Anna Reva ★★★★★

    Зупинялись в цьому готелі під час подорожі.Чудове місце щоб зупинитись на пару ночей і далі відправитись в подорож.Номера чудові,ліжка зручні,туалет в кімнаті чистий.Попуч з готелем є магазин,в якому можна щось купити поїсти.Хоть готель розташований під трасою машин не чутно.Є парковка для машин, обов'язково всім раджу цей готель!

  3. Anna Svystunova ★★★★★

    Вже не перший раз зупиняємось в цьому затишному отелю і сюди хочеться повернутися кожного разу, бо це той самий випадок коли за невеликі гроші отримуєш гарний сервіс, затишок та комфорт.

  1. Катерина Винник ★★★★☆

    Звичайний чистий просторий мотельчик. Є нормальна кафешка та магазинчик. Трошки напрягла кількість припаркованих дальньобійників, але вони не заважали нам відпочити. Дякую адміну, що о 4 годині ранку знайшла для моєї дитини термометр.

  2. Сергей Харченко ★☆☆☆☆

    Все було б нічого, якби персонал готелю частіше заглядав до Букінга та перевіряв бронювання. Забронював через букінг номер. Отримав підтвердження. Приїхав о першій ночі: а вас немає у списках, ви нічого не бронювали, і місць у нас вільних немає. Серед ночі був змушений шукати інше місце ночівлі...

  3. Igor Korsoon ★★★★★

    Доброго вечора! Були родиною у цьому готелі двічі - 21.07.2021 р. та 31.07.2021 р. Дуже вдало розташований гарний готель з приємним персоналом (Валентина, Галина та Наталія вирішають усі Ваші проблеми) з достойною кухнею (Ірина, Євгенія). Номера – нові, просторі, зручні. Холодильника нема. Кондиціонер, ванна кімната, полотенця, мило, шампунь та тапки – все у гарному стані. Рекомендую усім.

  1. Дмитро Росс ★☆☆☆☆

    На ресепшені нас зустріла жіночка в алкоголньому стані. Вона ледве розмовляла. Повела нас у номер і почала ломитись в двері. Виявилось, що той номер вже зайнятий. Потім вона пішла за іншими ключами, але згодом ледве вимовила, що все зайнято. Можливо, готель і нормальний, але такий персонал потрібно гнати з робочих місць.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Турист?

Турист знаходиться за адресою вулиця Бандери Степана 19, 20300 Умань, Черкаська область, Україна

Який номер телефону Турист?

Зв'язатися з Турист можна за номером телефону +38 (096) 060-80-74

Як можна дістатися до Турист?

Дістатися до Турист можна за посиланням

Advertisements