Огляд каталогу
- 346 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 346 результатів
Перегляньте вечеря у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 346 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 144,758 відгуків та оцінок.
“Я задоволена. Привітні та уважні водії. Сервіс на вищому рівні. Так тримати!”
Bambina — затишний заклад у Ватутіному на проспекті Ватутіна, де можна швидко перекусити або спокійно провести час із друзями. Це місце добре підходить і для обіду, і для замовлення страв із собою, коли хочеться чогось смачного без зайвого очікування.
Ресторан «Серж» розташований в Умані на вулиці Європейській, у зручній локації неподалік центральної частини міста. Це заклад, куди приходять за поєднанням комфортної атмосфери, якісної кухні та сервісу, що не перевантажує зайвою увагою.
“Файне пиво , холодне як серце бившої 5++”
“Чудовий пляж. Місце для гарного відпочинку на березі річки. Місце для плавання, купання, займання, відпочинку, занять фізкультурою, бігом пляжним волейболом, футболом. Рекомендую відвідувати. Єдиний мінус це розкидане сміття та відвідувачі можуть бути не зовсім приємними, а так нормальне місце. Навколо красива природа, водосховище, довгий пляж.”
“У Автошколу пілот я звернулась уже маючи права цз звичайної автошколи але ще були присутні дрібні помилки я розгублювалась на дорогах, був присутній страх я їздила вже за кермом але коли поруч хтось сидів і інструктор Артем грамотно подає інформацію , помічає найдрібніші дрібнички , він вселив мені впевненість що я вмію їздити я перестала боятися я сіла і я їжджу респект , гарна програма навчання , доречі я брала 4 уроки, хоча налаштована була на більше як виявилось мені цього було достатньо , подяка , бажаю розвитку”
“Плюси: Хороший пляж для інтровертів, людей небагато. Широка полоса, поряд хвоя, приємно прогулятися по берегу ввечері. Є і дика, і невелика облаштована частина пляжу, є туалет. Вода відносно чиста. Мінуси: доволі пологий захід в воду, довго іти до глибини, забагато водоростей, і головне - безліч водяних горіхів (колючок) на березі, можна поранити ногу, треба взуватися. Загалом враження приємні.”
“Здравствуйте! Їхав перший раз з цією фірмою, залишилися тільки приємні впечатленія.РЕКОМЕНДУЮ !! 1”
“Завжди дуже смачні сири, асортимент вражає. Якість на вищому рівні я постійний клієнт і довіряю продукції!”
“Зайшов через рекламу і низької ціни на лохину 170грн, на ринку всюди по 200грн, ще купили зелень теж дешевше. Дуже порадоволо те, що є можливість розрахуватися карткою.”
“Максим та Сашко – найкращі ведучі з усіх що я бачила. З ними легко та смішно. Новорічний корпоратив був такий кайфовий, що хотілося продовжити цей вечір до ранку. Дякую вам за незабутній вечір. Ми й досі під враженням! Нам дуже сподобалося. І коли ви пішли, усі питали «чому ведучі так рано пішли?» ДЯКУЮ! Ви BEST of the BEST :)”
“Не один рік замовляємо меблі. Працюють дуже якісно.”
“Якісно надали консультацію, приємні у спілкуванні, знають свою справу”
“Замовляв доставку фуру цементу. Доставили швидко. Домовитися про знижку)”
“Шашлик , люля супер!!!. Рекомендую!”
“Дуже хороший магазин, привітний персонал, завжди порадять і розкажуть про новинки.”
“Приїхав на час запису і одразу прийняли машину в бокс. Робив розвал-сходження і заміну ламп в фарах з настройкою. Розвал в принципі не здивував (все швидко і без зайвих питань). А от майстер по світлу це щось (в доброму сенсі). Мовчазний, серйозний дядько. Спочатку перевіряє чи ви не колхозили свої фари ХХХеноном чи лЄЄЄдом і тільки якщо там все по чесному починає робити регулювання фар. Робить регулювання виключно по стандарту. Особисто в мене перше враження було куди я попав, а потім розговорилися і для себе я зробив висновок що по світлу я буду їздити тільки до нього.”
“Гарно продумана річ, але українською назва буде "сходи"”
“Хочу поділитися чудовими враженнями від святкування хрестин у цьому ресторані! Атмосфера надзвичайно тепла й затишна — ідеально підходить для родинного свята. Персонал був дуже уважний, доброзичливий і турботливий, усе пройшло на найвищому рівні. Страви смачні, свіжі та красиво подані — окрема подяка кухарям! Декор залу був витриманий зі смаком, і створював особливу святкову атмосферу. Завдяки вашій команді цей день залишиться в нашій пам’яті надовго. Щиро дякуємо за гостинність та сервіс! Обов’язково повернемося ще не раз і з радістю рекомендуватимемо вас знайомим!!!”
“Найкращий магазин з найкращими продавцями!!!!!”
“В цьому магазині все найсвіжіше.Це найпросторніший магазин.Тут на продажі є дуже багато молочних виробів,хлібні вироби,журналів,аксесуарів, напитків,солодкого,і т.д.!Зараз там знижка на все "Купуй другий,такий ж самий продукт та отримуй знижку -70% -50% та -30%..."Заходь та купуй те що ти хохочеш.”